Моє портфоліо Винаходи та винахідники

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:23, 27 липня 2012, створена Yaryko (обговореннявнесок) (Опис оцінювання)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Винаходи та винахідники

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова Природничі науки

Навчальна тема (як записано в програмі)

Наука і технічний прогрес (сучасні засоби комунікації і комп’ютерні технології)

Вік учнів, клас

15-16 років

Стислий опис проекту

Це природно коли ми стараємось покращити своє життя, зробити його комфортнішим і простішим. На протязі історії люди завжди робили це. Але не завжди і не всі винаходи були корисними. Деякі з них були безглуздими а деякі і небезпечними. Під час роботи над цим проектом ми дізнаємося відповіді на запитання: Що принесли винаходи людству? Які є найнебезпечніші винаходи? Які є найбезглуздіші винаходи?

Повний План вивчення теми

План вивчення

План впровадження

Навчальні цілі

В ході реалізації проекту учні навчаться: • шукати в Інтернеті необхідну інформацію • аналізувати інформацію та робити висновки на основі порівняльного аналізу та результатів соціологічного опитування • критично оцінювати інформацію • працювати із файлами, папками та програмами Microsoft Office: Word, Excel, Power Point • використовувати електронні таблиці для збору, сортування та демонстрації даних • створювати та демонструвати ефективні презентації • створювати інформаційні бюлетені та вікі-сайти, блоги • обговорювати ідеї, результати експериментів та рекомендації. • працювати в команді

Опис оцінювання

При вивченні теми використовуються різноманітні методи та інструменти оцінювання. Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям, в залежності від визначених учителем можливостей класу пропонуються форми З-Х-Д та/або організаційні діаграми.

На початку проекту ми обговорюємо список винаходів людства. У списку більше 20 пунктів: від безглуздих винаходів до таких, які дійсно суттєво вплинули на розвиток людства. Пропонується робота з таблицями ЗХД на основі яких об’єднуємось у групи для подальшої роботи. Учитель створює електронну таблицю Результати роботи за проектом де записує результати роботи над частинами проекту. Впродовж роботи над проектом учні працюють із формою «Я-Розумію!», описують процес та результати роботи. На основі чого проводиться оцінювання та само оцінювання учнів. Крім того, учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. Учні створюють блог де діляться інформацією про виконання проекту. По завершенні кожного етапу учні пишуть рефлексію. На цьому етапі вчитель коментує, оцінює та, за потреби, вносить необхідні корективи. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання публікації, презентації Наприкінці роботи над проектом По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання публікації, презентації. Учні працюють із формою «Я-Розумію!» та записують свої результати до Журналів спостережень за рахунок чого проводиться само оцінювання роботи над проектом. Крім того, учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно, або у блозі проекту. З метою оцінювання результатів дослідження, блогу та підсумкової презентації та підсумкової публікації використовуються відповідні форми оцінювання. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника. З метою визначення само спрямування учнів використовується відповідний контрольний список. Учні використовують форми самооцінювання для того, щоб визначити чи правильно вони виконують поставлені завдання. Учитель остаточно редагує електронну таблицю Результати роботи за проектом і виставляє рейтинг та оцінки.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери