Портфоліо Закревська Євгенія

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:00, 27 квітня 2012, створена Закревська Євгенія (обговореннявнесок) (Опис оцінювання (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук



Назва навчальної теми (творча назва)

Магія знаку

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

інформатика, художня культура, економіка.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Комп’ютерна графіка. Векторна графіка.

Вік учнів, клас

11 клас, (15 – 17 років)

Стислий опис

Беруть участь старшокласники, 11 класу при вивченні теми: Комп’ютерна графіка. Векторна графіка. Взявши на себе роль у групах дослідників, журналістів, художників – дизайнерів, кожна мала група учнів обирає тему, що представляє для них інтерес. Основні види діяльності учнів – практичні роботи, можливі учнівські ролі (дослідники, журналісти, художники). Кінцевий результат діяльності – створення логотипу з уподобань учнів, а саме гуртка (спортивний, танцювальний,) або логотип школи чи класу.

Повний План вивчення теми

в цьому розділі має бути вміщене посилання на План вашої навчальної теми з використанням проектів, який розміщений в Інтернеті

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

• Розвиток і впровадження та донесення нових знань. Вміти використовувати отримані знання з векторного редактора для створення логотипу. • Учні навчаться переконливо демонструвати відомості про логотип, добираючи відповідні типи інтерпретації інформації за допомогою графіків чи діаграм або інших засобів візуалізації даних. Вміти створювати переконуючі презентації і демонструвати їх цільовій аудиторії. • Учні вдосконалять навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей. • Учні навчаться відповідальності за результати спільної роботи.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають (про значення символів, знаків в повсякденному житті, вплив реклами на споживачів, чи вміють працювати у векторних редакторах) відбувається при заповненні ними таблиці з-х-д. Учні використовують: - Форма оцінювання виконання групового завдання. - Контрольний список процесу дослідження. Після на основі взаємооцінювання (Читання відповідей та коментарів в щоденнику дослідження), самооцінювання переходять до створення презентації. Презентація вже оцінюється за іншою формою, Форма оцінювання презентації.)

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери