Портфоліо Німенко Л.М. "Українці, яких знає світ"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:04, 8 червня 2017, створена Німенко Лідія Михайлівна (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Українці, яких знає світ

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Я у світі. Я – українець.

Вік учнів, клас

4 клас, 9-10 років

Стислий опис проекту

Буклет Німенко Лідії1.jpg Буклет Німенко Лідії2.jpg

  • Учні знайомляться з видатними діячами політики, літератури, мистецтва, спорту.
  • Вивчають світові досягнення відомих українців, використовуючи друковані та періодичні друковані матеріали, а також матеріали Інтернет-видань.
  • Підсумком роботи учнів буде презентація та усний виступ учнів.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання

Оцінювання роботи учнів розпочинається із заповнення таблиці «ЗХД». Учні на аркуші паперу активізують попередні знання (що вони знають про світове положення України, традиції українського народу).

Учні починають з мозкового штурму ідей в області «Знаю». Пізніше (після демонстрації вчительської презентації та екскурсії до історичного музею), вони поодинці або в групах збирають питання, які вони хочуть вивчити, – «Хочу дізнатися». Потім, коли учні починають відповідати на питання проекту, вони записують отриману інформацію в наступну колонку – «Дізнався».

Вчитель оцінює діяльність окремих учнів та груп, зокрема, в процесі їхньої роботи, відвідування консультацій (реальне та електронне спілкування з учнями через Інтернет), де він бачить прогрес роботи учнівських груп, віднайдені списки джерел та літератури, Інтернет-ресурсів , їхні міркування. Зустрічі в ході проекту показуватимуть готовність (чи неготовність) учнів до переходу на наступний етап у роботі над проектом. Також вчитель буде намагатися сприяти самооцінюванню і рефлексії, шляхом пропозиції учням оцінити власну роботу, свої думки і навчання та свої товаришів, методи їх поліпшення.

Завершальний етап оцінювання розпочинається із презентації і захисту учнівських робіт (критерії яких визначені вчителем ще на початку проекту), остаточним заповненням таблиці «ЗХД» та контролю знань з теми шляхом нескладного тестування (Форма Google). Після цього вчитель займається підсумковим оцінюванням (100 балів переводиться в 12 бальну систему оцінювання) та виставляє підсумкові оцінки кожному учню в журнал.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери