Портфоліо Денисюк Олени з теми "Многогранники"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:43, 16 квітня 2015, створена Денисюк Олена (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Многогранники

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика, інформатика, історія, біологія

Вік учнів, клас

11 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект «Геометрія навколо нас» розроблено відповідно до навчальної програми академічного рівня вивчення математики для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, розділ «Стереометрія», тема «Многогранники» . Він об’єднує математику, інформатику, історію та біологію для вирішення проблеми місця геометрії в архітектурі. Під час роботи над проектом учні будуть розвивати навички високого рівня та просторову уяву. Вони будуть проводити різні види робіт: пошук прикладів геометричних фігур, які зустрічаються у нашому житті, розглядати властивості деяких геометричних фігур, створювати і обговорювати мультимедійну презентацію. Учні об’єднаються у групи математиків, архітекторів та біологів. Кожна з груп буде виконувати своє завдання. Група математиків буде створювати мультимедійну презентацію, у якій буде відображена інформація про многогранники, їхні властивості; підібрана добірка задач на виконання малюнків до них, що буде сприяти розвитку їхньої просторової уяви. Група архітекторів буде створювати вікі-статтю. У даній статті будуть відображені архітектурні споруди та їх відповідність геометричним тілам; будуть наведені факти про зв’язок геометрії та архітектури. Група біологів буде вести блог. У даному блозі учні подадуть інформацію про зв’язок біології та геометрії.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всього проекту проводиться оцінювання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики на початку вивчення теми організоване обговорення ключового запитання, вчитель пропонує учням розроблену ним презентацію , а також таблицю для визначення рівня знань учнів Таблиця З-Х-Д. На кожному з етапів роботи над проектом учні шукають та опрацьовують інформацію з різних джерел мережі Інтернет, заповнююють при цьому Контрольний список для оцінки веб сайтів (Приклад 1, Приклад 2). Під час роботи над завданнями учні періодично заповнюють Форму аналізу виконання завдання, документ, призначений для самостійного оцінювання своїх вмінь і навичок керування своїм навчанням - Форма оцінювання самоспрямування у навчанні, Форму оцінювання виконання групового завдання. Учні під час роботи над проектом здійснюють самооцінку свого просування у навчанні за допомогою розробленої вчителем Форми самооцінювання блогу. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі опитування, для визначення обізнаності учнів з питань проекту та перегляду продуктів діяльності учнів. Наприкінці роботи над проектом проводиться оцінювання діяльності учнів вчителем за допомогою "Форми оцінювання блогу вчителем", робота з контрольними списками та захист створеного блогу під час проведення кінофестивалю.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Денисюк Олена Валентинівна

Фах, навчальний предмет

математика

Навчальний заклад

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

Місто\село, район, область

м.Вінниця

Контактні дані

adenisjuk6 на gmail

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05.02.2015

Місце проведення тренінгу

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

Тренери

Кобися Алла Петрівна