Портфоліо навчального проекту "Давайте пограємо в крікет"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:11, 10 квітня 2014, створена Скляр Анастасія Сергіївна (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Англійська мова "Спорт у Великобританії"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, Інформатика, Трудове навчання, Фізична культура

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Заняття спортом дуже важливе у житті кожної людини. Прагнення до самовдосконалення та до того, щоб вести здоровий спосіб життя – запорука довголіття. Реалізація проекту у рамках вивчення шкільної теми “Sport in Britain,” дозволяє не лише покращити знання з англійської мови, але й запроваджувати міжпредметні зв`язки. Практична значущість проекту в тому, що завдяки проведеним дослідженням, учні організують перші у Кривому Розі змагання серед учнів 7 класів з Крікету у Центрально – Міському районі(відшукають потрібне поле, щоб провести гру, сконструюють і змайструють з вчителем праці відповідні атрибути, які необхідні для гри, зберуть команду, продумають спортивну форму). Проект розрахований на учнів 7-х класів, які утворюють 3 групи: «Боулери», «Бетсмени» та «Ранери». За допомогою проекту учні систематизують лексику по темі «Спорт у Великобританії», поглиблять свої знання про різні види спорту, які є популярними у Великобританії, пофантазують, чи стане гра крікет популярною в Україні в майбутньому. Під час проекту вони вчаться монологічному та діалогічному мовленню з теми, активізують знання граматики (модальні дієслова, часові форми дієслів, питальні речення). Власні роботи учні оформляють у вигляді блогу та захищають проект усно.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання роботи учнів відбувається протягом всієї роботи над проектом, використовуються on-line консультації та коментарі під час заповнення блогу проекту. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають по темі, відбувається при заповненні ними Опитувальника та таблиці З-Х-Д. Під час роботи над проектом учні використовують Форму оцінювання самоспрямування у навчанні. При створенні учнями продуктів результату роботи над проектом: презентації, публікації, блогу, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, Форму оцінювання презентації та Форму оцінювання публікації, які допомагають їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання записів та коментарів учнів на блозі проекту дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. До закінчення створення роботи над проектом потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати групам зворотній зв’язок щодо покращення кінцевого продукту представлення роботи. Через роботу блога учні ознайомлюються з думками та пропозиціями інших та отримують допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації, публікації та блогу. Використовують Форму оцінювання проекту з балами для підсумкового оцінювання та лист-контроль «Оцінювання навичок спільної діяльності» роботи в групі та вклад, який зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його вклад був цінним.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери