Портфоліо навчального проекту "Давайте пограємо в крікет"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Спорт у Великобританії"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, Інформатика, Трудове навчання, Фізична культура

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Заняття спортом дуже важливе у житті кожної людини. Прагнення до самовдосконалення та до того, щоб вести здоровий спосіб життя – запорука довголіття. Реалізація проекту у рамках вивчення шкільної теми “Sport in Britain,” дозволяє не лише покращити знання з англійської мови, але й запроваджувати міжпредметні зв`язки. Практична значущість проекту в тому, що завдяки проведеним дослідженням, учні організують перші у Кривому Розі змагання серед учнів 7 класів з Крікету у Центрально – Міському районі(відшукають потрібне поле, щоб провести гру, сконструюють і змайструють з вчителем праці відповідні атрибути, які необхідні для гри, зберуть команду, продумають спортивну форму). Проект розрахований на учнів 7-х класів, які утворюють 3 групи: «Боулери», «Бетсмени» та «Ранери». За допомогою проекту учні систематизують лексику по темі «Спорт у Великобританії», поглиблять свої знання про різні види спорту, які є популярними у Великобританії, пофантазують, чи стане гра крікет популярною в Україні в майбутньому. Під час проекту вони вчаться монологічному та діалогічному мовленню з теми, активізують знання граматики (модальні дієслова, часові форми дієслів, питальні речення). Власні роботи учні оформляють у вигляді блогу та захищають проект усно.

План вивчення теми

Мій план План реалізації проекту

Оцінювання

Оцінювання роботи учнів відбувається протягом всієї роботи над проектом, використовуються on-line консультації та коментарі під час заповнення блогу проекту. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають по темі, відбувається при заповненні ними Опитувальника та таблиці З-Х-Д. Під час роботи над проектом учні використовують Форму оцінювання самоспрямування у навчанні. При створенні учнями продуктів результату роботи над проектом: презентації, публікації, блогу, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, Форму оцінювання презентації та Форму оцінювання публікації, які допомагають їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання записів та коментарів учнів на блозі проекту дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. До закінчення створення роботи над проектом потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати групам зворотній зв’язок щодо покращення кінцевого продукту представлення роботи. Через роботу блога учні ознайомлюються з думками та пропозиціями інших та отримують допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації, публікації та блогу. Використовують Форму оцінювання проекту з балами для підсумкового оцінювання та лист-контроль «Оцінювання навичок спільної діяльності» роботи в групі та вклад, який зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його вклад був цінним.


3-Х-Д форма оцінювання мультимедійної презентації Співробітництво Контрольний список. Процес дослідження форма оцінювання блогу форма оцінювання Вікі - сайтів форма оцінювання для дослідження форма оцінювання мультимедійної презентації форма оцінювання Портфоліо самооцінювання учнівської роботи асоціативний кущ

Діяльність учнів та вчителя

1.Переконатися, що учні попередньо мають відповідні навички роботи з MS Word, MS PowerPoint, MS Publisher, пошуковими серверами, інформацією в Інтернеті (збереження, пошук, перегляд) та забезпечити можливості навчання тих, хто таких навичок не має. 2.Попереднє ознайомлення учнів з лексичним матеріалом з теми «Спорт», обговорення популярних видів спорту у Великобританії та визначення найулюбленішої гри Англійців. 3.Ознайомлення учнів з презентацією учителя, попереднє обговорення проектів, завдання для підготовки до проведення вхідного оцінювання. 4.Проведення вхідного оцінювання, об’єднання учнів в групи та розподіл підтем проекту. 5.Ознайомлення учнів з критеріями оцінювання проектів та вимогами до оформлення та змісту проектів. 6.Бесіда з учнями про правила безпечного та ефективного використання Інтернету та спрямування їхньої діяльності на розвиток навичок ХХІ століття. 7.Контроль за перебігом роботи над проектом, акцентування уваги на нових знаннях та навичках та можливостях їхнього використання для проектної роботи. 8.Здійснення проміжного оцінювання та консультація учнів щодо підготовки усного захисту проекту.


Моя презентація документ для фасилітації публікація Метод проектів учнівський блог відео фасилітація фасилітація1 додаткові питання(диференціація) відео навчальне діаграма кросворд фасилітація 2

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Скляр Анастасія Сергіївна

Фах, навчальний предмет

Англійська мова

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Місто\село, район, область

Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Контактні дані

nastyaraduga81@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

07.04.2014 - 19.04.2014

Місце проведення тренінгу

КЦМЛ

Тренери

Шапоріна Ольга Олександрівна