Обговорення проекту наказу

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:38, 26 жовтня 2008, створена Gushchyna Nataliya (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Шановні координатори програми Intel® «Навчання для майбутнього»!

Підготовлено проект наказу Про продовження Всеукраїнського експерименту щодо навчання вчителів ефективному використанню інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі та підвищення кваліфікації педагогічних працівників за програмою Intel® «Навчання для майбутнього». Ви можете вносити свої пропозиції та зауваження до цього наказу безпосередньо на цій сторінці, або на сторінці обговорення. За потребою - скористуйтесь Інструкцією користувача або підказкою Як обговорювати статті


ПРОЕКТ НАКАЗУ

Про продовження Всеукраїнського експерименту щодо навчання вчителів ефективному використанню інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі та підвищення кваліфікації педагогічних працівників за програмою Intel® «Навчання для майбутнього»


На виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки України № 3/4-19 від 21 березня 2008р. та з метою координації діяльності навчальних закладів щодо підготовки та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів у системі післядипломної педагогічної освіти і методичної підготовки студентів педагогічних вищих навчальних закладів до ефективного використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі, розроблення навчально-методичного забезпечення нового покоління для загальноосвітніх, вищих педагогічних та професійно-технічних навчальних закладів

НАКАЗУЮ:

1. Визнати результати проведення Всеукраїнського експерименту щодо навчання вчителів ефективному використанню інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі та перепідготовку педагогічних працівників за програмою Intel® «Навчання для майбутнього» у 2004 - 2007 році задовільними та продовжити його проведення у 2008-2011 роках за програмою (Додаток)
2. Департаменту науково-технологічного розвитку (Свіженко В.О.)
2.1. Скоординувати роботу за програмою Intel® «Навчання для майбутнього» з Державною програмою „Інформаційні та комунікаційні технології в освіті і науці на 2005-2010 роки"
2.2. Розпочати розробку технологічного стандарту володіння вчителями ІКТ
3. Департаменту вищої освіти (Болюбаш Я.Я.), Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України (Завалевський Ю.І.) до 30 листопада 2008 р. розробити заходи щодо включення питань інформаційно-комунікаційних технологій навчання до програм викладання методик фахових дисциплін, курсових та дипломних робіт методичного спрямування за спеціальностями педагогічного профілю
4. Департаменту ПТО (Десятов Т.М.) продовжити реалізацію програми Інтел в системі профтехосвіти України
5. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, ректорам (директорам) інститутів післядипломної педагогічної освіти, ректорам вищих педагогічних навчальних закладів продовжити експеримент:
5.1. До 30 листопада 2008 р. розробити регіональну програму продовження педагогічної дослідно-експериментальної роботи на 2009-2011 роки на основі програми всеукраїнського рівня (див. Додаток 1) та сприяти впровадженню в практику роботи закладів та установ освіти програми Intel® «Навчання для майбутнього»
5.2. Включити експериментально-дослідницьку роботу за програмою Intel® «Навчання для майбутнього» до регіональних програм „Інформаційні та комунікаційні технології в освіті і науці на 2005-2010 роки"
5.3. Рекомендувати включити програму Intel® «Навчання для майбутнього» в систему післядипломної педагогічної освіти вчителів у курсовий та у міжкурсовий період та в систему підготовки майбутніх вчителів у системі вищої педагогічної освіти в рамках предмету "Використання ІКТ у навчальному процесі"
5.4. Звіти про виконану роботу за програмою експерименту надсилати щоквартально до останннього дня кожного кварталу до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України за адресою вул. П.Сагайдачного 37, м. Київ, 04070 ( Див. Додаток 2)
6. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України (Завалевський Ю.І.):
6.1. Надавати організаційну, науково-методичну допомогу інститутам післядипломної педагогічної освіти
6.2. Спільно з Центральним інститутом післядипломної педагогічної освіти Академії педагогічних наук України (Олійник В.В.) починаючи з 2009 н.р. розробити очно-дистанційний курс за програмою Intel в системі післядипломної педагогічної освіти для навчання усіх категорій вчителів
6.3. Постійно проводити моніторинг ефективності проведення експерименту з залученням незалежних, до 31 грудня щорічно здійснювати аналіз стану впровадження ІКТ у навчальних закладах України
6.4. Розміщувати інформацію про хід експерименту за програмою Intel® «Навчання для майбутнього» на веб-сайті інституту та МОН України
7. Наказ опублікувати в “Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки України”, газеті „Освіта України”, розмістити на сайтах міністерства та програми Intel® «Навчання для майбутнього»
8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Полянського П.Б.



Міністр