Обговорення:Обговорення проекту наказу

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Уважаемые координаторы и тренеры Программы INTEL!Этот приказ заложит основы жизнедеяльности программы Intel"Навчання для майбутнього" на следующие 3 года. Мы очень хотим учесть все Ваши пожелания, чтобы Вам же, в первую очередь, работалось спокойно и администрация Ваших учебных заведений поддерживала бы Вас на основании данного приказа. Просьба ознакомиться с проектом приказа и внести в текст свои дополнения или коррективы. Подумайте, с какими проблемами Вы сталкиваетесь, и как можно их упредить этим приказом.

У Вас уникальная возможность принять участие в создании приказа МОН УКраины. Не часто такая возможность предоставляется :) Не упустите свой шанс!

С Уважением, Татьяна Нанаева Директор образовательных программ Intel в Украине

Шановні розробники проекту наказу Про продовження Всеукраїнського експерименту щодо навчання вчителів ефективному використанню інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі та підвищення кваліфікації педагогічних працівників за програмою INTEL «Навчання для майбутнього». Є сенс продовжити роботу в даному напрямку, але є багато зауважень. По-перше, наказом можна примусити вчителів і нас впроваджувати програму, але ентузіастів стає все менше і менше. - Дуже не хотілось би нікого примушувати....Без наказу про впровадження технологічного стандарту, як обов"язкової вимоги атестації працівника освіти, не може бути повноцінної реалізації програми. Ті вчителі, які ще не залучалися до програми, не мають жодного стимулу до саморозвитку в питаннях ІКТ. Варто звернути увагу і на не рівномірне забезпечення комп"ютерною технікою методичних структур: інститутів післядипломної освіти, районних (міських)методичних кабінетів. Вважаю за потрібне подати пункт 2.2. з формулюванням "Розроботи та запровадити з 2009-2010 н.р. технологічний стандарт педагогічного працівника". - Додали... Ви і самі можете додавати зміни в текст наказу... З повагою Лариса Голодюк - регіональний тренер програми в Кіровоградській області.


Шановні розробники проекту наказу! По перше хотілось би побачити додатки!? Адже їх зміст певної мірою визначає зміст наказу.

- Наталія Іванівна, розмістіть, будь ласка, додатки окремими документами...

Додаток розміщений на Скрібді--Gushchyna Nataliya 21:53, 2 листопад 2008 (EET)

На моє глибоке переконання Пункт 5.3. слід подати в редакції "Рекомендувати включити 64-годинний курс Intel® «Навчання для майбутнього» в систему післядипломної педагогічної освіти вчителів, як проблемні курси та забезпечити його фінансування" Система підготовки майбутніх вчителів у системі вищої педагогічної освіти в рамках предмету "Використання ІКТ у навчальному процесі" не є в компетенції обласних управлінь освіти : Марина Чала - Слушно! Дякуємо. Змінили...


Предложения к проекту приказа

1. В пункте 2.2 убрать предложение "розпочати..", оставить второе.

2. п.3 никто уже до 30.11.08 не сделает

3. В п.3.1 и п.5 есть обращение к ректорам ИППО. Надо задания для них сгрупировать в отдельном пункте все вместе и упорядочить, чтобы не дублировались -пункт 3.1.- для ВНЗ

4. В п.3.1., 5.3 убрать слово "рекомендувати"

5. п.5.4 убрать или переформулирвать. Все предыдущие формулировки касались планов и рекомендаций, а тут схема реализации. Это скорее всего в план заходів

- считаю, что нужно оставить. Не скажем об отчётах сейчас, потом в догонку, попробуй объясни, что этот вопрос  на контроле и нужно отчитываться :) (ТН)

6. в 6.3 пропущено слов - незалежних експертів

7. в 6.3 - каков механизм анализа стану впровадження ІКТ? Це зовсім інше питання. Воно, без сумніву, стосується програми ІНТЕЛ, але наказ не про це. Впроваджувати ІКТ можна і потрібно не тільки в рамках цієї програми.

- согласна, что ИКТ - не только INTEL :), но считаю, что нужно оставить єтот пункт... на колллегии МОН по программе INTEL и ППЗ, и Интернет,  и кол-во НКК обсуждали. И это правильно, т.к. вопрос нужно решать комплексно...  Не пропишем - не рассмотрят... ( ТН)

8. А пунктов для дирекції освтініх програм Інтел не буде?

- слушна думка :)Але, чи може МОН наказувати ІНТЕЛ? - Я додала, ІІТіЗО, разом з ІНТЕЛ..., як компроміс...

9. Треба обовязково в п. 5 додати про введення штатних посад лаборантів, заступників директора з питань впровадження ІКТ. Це може зробити тільки МОН. Поки це не буде зроблено - вся робота в школах буде тільки на голому ентузіазмі, який не вічний

10. Додати пункт про врахування при атестації вчителя впровадження ним ІКТ в пед.діяльності

--Людмила Черникова 14:28, 9 листопад 2008 (EET)