Портфоліо Малащук Наталії Юріївни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 22:33, 26 серпня 2012, створена Manatik (обговореннявнесок) (Стислий опис)

Перейти до: Навігація, пошук

Портфоліо Малащук Наталії Юріївни

Назва проекту

Вимірювання маси тіл

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Вимірювання маси тіл. Лабораторна робота для 7 класу №6

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

Головна ціль проекту навчитись користуватись важільними терезами, та з їх допомогою визначати масу тіл. Знати щільність речовин дуже важливо для різних практичних цілей. Інженер, створюючи машину, заздалегідь по щільності і об'єму матеріалу може розрахувати масу майбутньої машини. Будівельник може визначити, яка буде маса споруджуваного будинку. Цікаві спостереження дітей заохочують їх до навчання, досліди самих учнів вражають їх. Фізика 7-го класу: тема «Маса і об'єм тіла», під час проектної роботи учні розбиваються на групи, які проводять лабораторну роботу "Вимірювання маси тіла". Необхідна інформація подається вчителем на уроці, за наданими вчителем посиланнями самостійно добувається учнями в Інтернет середовищі. Результатом проектної роботи учнів буде подання презентації та відповідні відеоролики виконання даної лабораторної роботи з вимірювання маси тіла на сайті групи.

Повний План вивчення теми

| План проекту

Навчальні цілі

Навчитись користуватись важільними терезами, та з їх допомогою визначати масу тіл.

Опис оцінювання

Діяльність учнів

1.Класифікують природні явища 2. Підібрають та виконують досліди, які б підтвердили існування фізичних явищ . Учні знайомляться з презентацією учителя (при цьому вони приймають активну участь в обговорюванні), Учні формують групи і кожна група виконує своє завдання:

Група 1: Необхідно дослідити взаємозв”язок явищ природи, показати, що фізика - наука про найзагальніші закони природи.Результат роботи: створення презентації в Power Point.

Група 2: Встановити зв”язки фізики з іншими науками, показати роль спостережень і дослідів у фізиці,показати роль українських учених в розвитку фізики.Результат роботи: випуск публікації в Publisher.


Група 3: Довести, що фізика - основа сучасної техніки.Узагальнити матеріал, в результаті чого довести, що фізика - наука про природу.Результат роботи: створення Веб-сайту та блогу.

Перед початком роботи проводимо опитування Учні користуються Інтернет ресурсами.Блогом.Wiki.Електронною поштою. ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ В ПРОЕКТНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ 1. Учні одержують набагато більше від проектів, в якому викладачі та учні складають повідомлення електронної пошти разом, з використанням таких методів як керування вміннями ставити і відповідати на запитання. 2. Найголовніше, запитати: "Чи варто це робити? - І зробити це питання постійним при використання електронної пошти у навчанні.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Малащук Наталя Юріївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель фізики

Навчальний заклад

Одеський навчально-виховний комплекс "Гіманзія №7 - Спеціалізована школа І-го ступеня з поглибленим вивченням англійської мови"

Місто\село, район, область

Одеська область м. Одеса

Контактні дані

manati@mail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20 - 23 серпня 2012 року

Місце провведення тренінгу

Одеський навчально-виховний комплекс "Гіманзія №7 - Спеціалізована школа І-го ступеня з поглибленим вивченням англійської мови"

Тренери

Бобряк Людмила Казимирівна