Обговорення користувача:Марина Чала
Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:26, 2 лютого 2010, створена Admin (обговорення • внесок)
Доброго дня, п. Марино! Конкурс буде, матеріали розміщати треба. На сайті інформації нема через незалежні від мене обставини, але сторіночка-конкурсу є! Тобто моя робота виконана. :) --Admin 08:52, 9 червень 2009 (EEST)
Шановна п. Марино! Прошу вас катерогизувати додані вами статті з проектами. --Admin 20:42, 10 червень 2009 (EEST)
Доброго дня, Марино Станіславівно! Звертаюсь до Вас як до автора Майстер-клас «Web 2.0 для навчального мережевого проекту». Щиро бажаю Вам та Вашим учасникам успіху та вдалого навчання, але разом з тим прошу звернути увагу на декілька важливих моментів в роботі на вікі-сайті:
- нажаль, учасники майстер-класу допускають типову для початківців помилку - не дотримуються правил назви статей і тим самим прирікають створені статті на видалення. Наприклад, Користувач:Tatyana Teacher створила статтю "Чарівне перетворення". Мабуть, так називається навчальний проект, який вона розробила або розробляє, але з назви статті це не зрозуміло, натомість складається враження, що вона буде писати про чарівність перетворень в лапках, тобто їх неможливість з наголосом на умовність, двозначність цього. В даному випадку коректніше було би назвати статтю "Навчальний проект "Чарівне перетворення". Будь ласка, поясність учасникам про "підводні камені" називання статей та прослідкуйте за виправленням помилок.
- Ви запропонували учасникам МК додавати категорії до статті. ДЯКУЮ! Мабуть, Ви перша з ведучих подібних заходів на нашому вікі-сайті, хто звернув на це увагу. Хочу запропонувати Вам та Вашим слухачам ще категорії "Банк проектів" та категорію того предмету, в рамках якого розробляється проект. Є бажання створити на вікі-сайті колекцію проектів, що створені або розміщені на цьому вікі-сайті, додаючи категорію "Банк проектів" Ви полегшете потрапляння статті з проектом в таку колекцію
- учасники МК активно працюють на вікі-сайті але поки що не створили власних статей користувача. Бажано, аби користувачі мали не лише нік на сайті, тоді вони не будуть сприйматися, в певних випадках як аноніми і з ними можна буде вести активну дискусію. :) Рекомендую Вам для цього готовий шаблон Шаблон:Сторінка користувача. Він розроблений спеціально для таких випадків. І, звичайно, варто додати до цієї статті категорію.
Сподіваюсь на Ваше розуміння та активну співпрацю! Успіхів та натхнення у роботі! --Admin 10:22, 2 лютого 2010 (UTC)