Обговорення користувача:Марина Чала

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Доброго дня! Була змушена відмітинити внесені вами правки в Шаблон:Реалізований проект . Будь ласка, уважно прочитатйе правила вставки шаблонів в статтю. Будь які зміни шаблонів приречені на відкат, адже шаблони використовують багато користувачів вікі-сайту і внесені зміни відображаються у всіх, хто використав цей шаблон. У випадку проблем чи питань - пишіть на мою сторінку обговорення. --Admin 10:23, 27 лютого 2011 (UTC)


Добрый день, Марина! Вижу, что выставляется на сайт проект, но название статьи некорректно. Должно бать две статьи 1. Личная страничка участника, 2. Статья с конкурсным проектом. На странице есть инструкция. Посмотри, пожалуйста! Если есть вопросы - пиши!!! --Admin 11:46, 25 лютого 2011 (UTC)


Доброго дня, п. Марино! Конкурс буде, матеріали розміщати треба. На сайті інформації нема через незалежні від мене обставини, але сторіночка-конкурсу є! Тобто моя робота виконана. :) --Admin 08:52, 9 червень 2009 (EEST)

Шановна п. Марино! Прошу вас катерогизувати додані вами статті з проектами. --Admin 20:42, 10 червень 2009 (EEST)

Доброго дня, Марино Станіславівно! Звертаюсь до Вас як до автора Майстер-клас «Web 2.0 для навчального мережевого проекту». Щиро бажаю Вам та Вашим учасникам успіху та вдалого навчання, але разом з тим прошу звернути увагу на декілька важливих моментів в роботі на вікі-сайті:

  1. нажаль, учасники майстер-класу допускають типову для початківців помилку - не дотримуються правил назви статей і тим самим прирікають створені статті на видалення. Наприклад, Користувач:Tatyana Teacher створила статтю "Чарівне перетворення". Мабуть, так називається навчальний проект, який вона розробила або розробляє, але з назви статті це не зрозуміло, натомість складається враження, що вона буде писати про чарівність перетворень в лапках, тобто їх неможливість з наголосом на умовність, двозначність цього. В даному випадку коректніше було би назвати статтю "Навчальний проект "Чарівне перетворення". Будь ласка, поясність учасникам про "підводні камені" називання статей та прослідкуйте за виправленням помилок.
  2. Ви запропонували учасникам МК додавати категорії до статті. ДЯКУЮ! Мабуть, Ви перша з ведучих подібних заходів на нашому вікі-сайті, хто звернув на це увагу. Хочу запропонувати Вам та Вашим слухачам ще категорії "Банк проектів" та категорію того предмету, в рамках якого розробляється проект. Є бажання створити на вікі-сайті колекцію проектів, що створені або розміщені на цьому вікі-сайті, додаючи категорію "Банк проектів" Ви полегшете потрапляння статті з проектом в таку колекцію
  3. учасники МК активно працюють на вікі-сайті але поки що не створили власних статей користувача. Бажано, аби користувачі мали не лише нік на сайті, тоді вони не будуть сприйматися, в певних випадках як аноніми і з ними можна буде вести активну дискусію. :) Рекомендую Вам для цього готовий шаблон Шаблон:Сторінка користувача. Він розроблений спеціально для таких випадків. І, звичайно, варто додати до цієї статті категорію.

Сподіваюсь на Ваше розуміння та активну співпрацю! Успіхів та натхнення у роботі! --Admin 10:22, 2 лютого 2010 (UTC)


п. Марино! Можливо, вам потрібна допомога в роботі з шаблонами? Напишіть, в чому саме проблема. --Admin 15:37, 2 лютого 2010 (UTC)


п. Марино! Ваші слухачі допускають дуже багато помилок, особливо в роботі з шаблонами. Чи потрібна Вам моя допомога? Протягом найближчих годин прийдеться відкидати їх дії або вилучати статті! Не хотілося б тим самим нанести шкоду навчальному процесу. Визначтесь із пріорітетами та напишіть мені на сторінку обговорення користувача Admin. З радістю допоможу! З повагою, --Admin 15:57, 2 лютого 2010 (UTC)


ДОброго ранку! Ваша помилка у недостатній кількості фігурних дужок (треба по дві). Рекомендую Вам перейти за посиланням на Шаблон:Персональна сторінка. Його автори розмістили чудову інструкцію як розмістити шаблон на своїх сторінці та зберегти його не шкодячи оригіналу. Ви можете використати зміст інструкціїзмінивши її за потребою. Хочу нагадати про необхідність виправлення помилок Вашими слухачами (моє попереднє повідомлення) Чекаю на відповідь. Бажаю успіхів у роботі, якщо виникатимуть питання або труднощі - пишіть! --Admin 08:11, 3 лютого 2010 (UTC)


п. Марино! Бачу, що Ви виправляєте помилки слухачів. Можливо, по закінченні роботи виявляться статті, що дублюють інші. Будь ласка, створіть їх список та напишіть його мені, щоб можна було знищити статті-двійники. Дякую! --Admin 12:57, 3 лютого 2010 (UTC)


Я не заперечую, а буду Вам дуже вдячна. З повагою, Г.М. Зубрицька