"Дерево знань"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 08:52, 19 червня 2012, створена Kaktys18 (обговореннявнесок) (Навчальні цілі (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук




Назва навчальної теми

"Дерево знань"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет: історія України. Додаткові предмети: українська мова, інформатика. Навчальна тема:» Виникнення та розвиток Київської Русі «  Київська Русь за перших князів. Київська Русь за князювання Ольги та Святослава.

Навчальна тема

Навчальна тема:Виникнення та розвиток Київської Русі.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис

Навчальний проект для учнів 7 класу з історії України, у якому розглядається тема «Виникнення та розвиток Київської Русі» Проект розглядає історію Київської Русі в ІХ – Х столітті, окремо внутрішню та зовнішню політику, яку впровадили перші князі: Олег, Ігор, Ольга та Святослав . По закінченню виконання проекту учні зможуть проаналізувати який позитивний та негативний вклад у внутрішню та зовнішню політику внесли ці князі. Основна діяльність це пошуково – аналітична робота учнів. Клас об’єднується у чотири групи, кожна з яких отримує завдання: знайти інформацію про віхи діяльності перших князів у сфері внутрішньої та зовнішньої політики ( для кожної групи свій князь). По кінці проекту діти створюють презентацію , у якій відображена уся інформація, здійснена обробка та аналіз результатів, створені узагальнені таблиці в яких роблять висновок щодо позитивних та негативних дій князів.

Повний план вивчення теми

Навчальні цілі

Учні будуть знати: території Київської держави наприкінці ІХ—Х ст., основні напрямки походів київських князів; ім’я перших князів; поняття і терміни: «князь», «Давня Русь», «Київська Русь», «Україна-Русь», «Україна», «Київська держава»; особистість та дiяльність князів. Учні будуть вміти: встановлювати хронологічну послідовність подій періоду; визначати причини, суть та наслідки основних явищ і подій періоду; характеризувати особистість та дiяльність князів; аналізувати та порівнювати внутрішню і зовнішню політику давньоруських князів;

визначати  наслідки внутрішньої та зовнішньої політики перших давньоруських князів;

висловлювати ставлення до історичних діячів доби, судження про доленосні події доби. У процесі виконання проекту будуть формуватися наступні навички: З’ясування причинно-наслідкових зв’язків, ґрунтовне доведення та розуміння ідей; Розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах; Вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем; Використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації ; Бажання і здатність навчатися протягом всього життя; Належна та продуктивна праця разом з іншими; Використання для досягнення цілей сукупного інтелекту груп, коли це необхідно; Демонстрація старанності та позитивної робочої етики (наприклад, пунктуальність та надійність).

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери