Портфоліо Кривошеєнко Дмитра Андрійовича з теми Оптичні явища

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:20, 2 червня 2012, створена Krivosheenko Dmitry (обговореннявнесок) (Повний План вивчення теми)

Перейти до: Навігація, пошук



Назва навчальної теми

Оптичні прилади

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, Інформатика, Біологія,

Навчальна тема (як записано в програмі)

Оптичні прилади у житті людини. Модель ока. Будова та дія оптичних приладів (фотоапарата, проекційного апарата). Інерція зору.

Вік учнів, клас

8 – клас (12 річна освіта), 11-13 років.

Стислий опис

Навчальний проект розрахований на учнів 8 класу (12-ти річного навчання), розділ “Світлові явища”, тема “Оптичні прилади”. Учні отримують мотивацію від вчителя, отримують питання до розгляду, за допомогою ІКТ та навчальної літератури, вони досдіджують: призначення окулярiв, лiнз, оптичних приладiв, застосування лiнз та оптичних приладiв. Вчитель супроводжуе учнів, слідкує за виконанням роботи. Наприкінці проекту учні готують проектний продукт, учитель перевіряє розроблений проект.

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

1. В учнів будуть формуватися навички створення презентацій, які будуть грати роль наглядностей на уроках з фізики.

2. В учнів будуть вдосконалюватися навички збору та обробки інформації.

3. Формування в учнів уміння з’ясовувати ознаки вад зору.

4. В учнів будуть формуватися навички складання найпростішого оптичного приладу.

5. Формування в учнів умінь розв’язувати задачi, застосовувати формули лiнзи, освiтленостi; будувати хiд промiнiв утворенi за допомогою лiнз.

6. Учні формують навички пояснювати призначення окулярiв, лiнз.

7. У учнів формуеться поняття та навички: створення інформаційних даних, використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування та досліджень, організації; оцінювання інформації; володіння базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації; з’ясування способів інтерпретації інформації різними особами; включення або відсутність різних оцінок та точок зору; усвідомлення залежності медіа-повідомлень від ціннісних норм та точок зору та розуміння того, як медіа можуть впливати на думки та поведінку; вміння швидко та ефективно шукати інформацію; критично та компетентно оцінювати інформацію; вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем; з’ясувати спосби інтерпретації інформації різними особами, включення або відсутність різних оцінок та точок зору, усвідомлення залежності медіа-повідомлень від ціннісних норм та точок зору та розуміння того, як медіа можуть впливати на думки та поведінку.

8. В учнів будуть вдосконалюватися навички: з’ясування причинно-наслідкових зв’язків, ґрунтовне доведення та розуміння ідей; здійснення вибору та прийняття комплексних рішень; оформлення, аналіз та синтезування інформації для вирішення проблем та відповідей на запитання; вміле, відповідальне мислення; гнучкість та готовність до застосування необхідних компромісів з метою здійснення спільного завдання; прийняття відповідальності за результати спільної роботи; розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування; здатність оригінальності та інноваційності в діяльності.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Учитель буде оцінювати такі учнівські роботи як: письмові роботи, презентації, виступи учнів, контрольні списки питань, журнали спостережень, З-Х-Д таблиці; Для оцінювання учитель буде використовувати такі методи:

- Контрольний список для рефлексії

- Контрольний список зі спілкування

- Оценивание презентации

- Оцінювання блогу

- Оцінювання навичок спілкування

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери