Портфоліо Шевченко Олени Миколаївни з теми "Геометричні тіла"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:07, 2 червня 2012, створена Shevchenkolena (обговореннявнесок) (Опис оцінювання (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук



Назва навчальної теми

Математика навколо нас

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика, фізика, хімія, біологія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Тема «Геометричні тіла»

Вік учнів, клас

11 клас, 16-17 років

Стислий опис

Навчальний проект направлений на виконання учнями 11 класу, як результат узагальнення знань з теми «Геометричні тіла». Виконання проекту розраховано на 4 тижні. В процесі виконання проекту учні класу об’єднуються в три групи, кожна з яких виконувати окреме дослідження. Учні досліджують властивості правильних многогранників; розглядають, чи здійснюють властивості піраміди вплив на фізичні якості предметів; та взаємозв’язок між структурою кристалів та многогранниками. Результати учнівських досліджень презентуються на окремому занятті у вигляді учнівської конференції. Розподіл ролей в учнівських групах в процесі виконання проектного завдання діти виконують самостійно.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Після виконання проекту учні зможуть:

Узагальнити і систематизувати власні знання з вивченої теми;

Аналізувати основні властивості многогранників;

Використовувати набуті знання для розв’язання практичних задач;

Використовувати та обробляти інформацію з різних джерел, не порушуючи авторські права, презентувати результати власних досліджень за допомогою наочних та змістовних презентацій.

Навчаться створювати онлайн-опитування та блоги за допомогою технології Веб 2.0

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початку роботи здійснюється оцінювання наявних знань та вмінь учнів. На першому занятті після перегляду презентації діти заповнюють З-Х-Д таблиці, що дозволить вивчити навчальні потреби, працюють з організаційною діаграмою. Протягом всього терміну виконання проекту використовуються З-Х-Д таблиці. Для відслідкування просування у навчання використовується метод «План проекту», завдяки якому учень оцінює власний прогрес в роботі над проектом. Проведення індивідуальних консультацій та неформальних спостережень дозволяє вчасно оцінювати проміжні результати роботи учнів та корегувати їх в разі потреби. Для оцінювання учнями розуміння особливостей власного мислення використовуються листи оцінювання критичного мислення, творчої роботи та відповідальності за власне навчання. Після виконання проекту група має його презентувати. Оцінюється продукт проекту за допомогою форми оцінювання, групова робота, виконується само та взаємоперевірка. Для оцінювання теоретичних знань учнів та навичок розв’язання задач на останньому уроці теми вчитель пропонує виконати учням невелику контрольну роботу, яка перевірить знання основних властивостей многогранників. Оцінка за проект враховує в себе кожний вид оцінювання, що використовувався протягом реалізації проекту.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери