Портфоліо Пасечнікової Лариси з теми "Милі серцю куточки"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 19:08, 22 січня 2012, створена Lpasechnikova (обговореннявнесок) (Навчальні цілі (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук



Назва навчальної теми (творча назва)

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Хімія, Біологія, Екологія, Інформатика.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Азотні та фосфорні мінеральні добрива

Вік учнів, клас

16 років

Стислий опис

Даний проект є міжпредметним проектом і інтегрує знання учнів з багатьох предметів, що вивчаються в курсі загальної середньої школи, а також поєднує знання з хімії, отримані за весь час вивчення предмету, переводячи їх з теоретичної в практичну площину. Завданням проекту є вивчення існуючих та створення сприятливих умов для вирощування лип. Для вирішення завдань учні поєднуються в групи за спільними інтересами та обирають самостійно галузь знань. Протягом місяці збирають інформацію, проводять дослідження, розробляють презентації та друковані матеріали. У процесі роботи учасники проекту роблять фотографії для подальшого їх використовування у звітних матеріалах. Учні також будуть створювати власний Портфоліо, в якому буде видно просування їх роботи. В результаті проекту учні дадуть відповіді на питання, висунуті і вдосконалені впродовж розробки теми проекту, спростують чи підтвердять питання про те, чи може школа бути затишною.

Повний План вивчення теми=== Повний План вивчення теми===

в цьому розділі має бути вміщене посилання на План вашої навчальної теми з використанням проектів, який розміщений в Інтернеті

Навчальні цілі

Учні будуть: - вміти наводити приклади мінеральних добрив; - характеризувати азотні та фосфатні мінеральні добрива; - розуміти вплив сполук Нітрогену та Фосфору на довкілля; - експериментально визначає амоній-, нітрат- і ортофосфат-іони; - знати значення азотних і фосфорних добрив для рослин; - дотримуватися правил безпечного поводження з амоніаком і розбавленою нітратною кислотою; - описувати основні методи біологічних досліджень; - застосовувати знання про методи біологічних досліджень в практиці; - вміти визначати мету проектної розробки; - формулювати головні проектні ідеї; - представляти узагальнений образ об’єкту проектування; - знаходити, накопичувати, систематизувати, обробляти інформацію для проектування. Очікувані результати включають: - вміння використовувати наукові методи дослідження для вирішення проблем; - вміння виконувати простіші досліди з дотримуванням інструкцій та правил техніки без-пеки; - демонструвати можливості використання інформаційних технологій для організації та аналізу даних і відображати це у відповідних графіках, діаграмах; - робити висновки, які підтримані математичними та науковими аргументами; - вміння в підготувати, спланувати виступ команди за результатами дослідження, - вміння оцінювати роботи однолітків та команди, вміння співпрацювати в малій групі, розподіляти ролі та оцінювати результати індивідуальної та групової роботи.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

(за вибором автора проекту: телефон, електронна адреса. Увага! E-mail має бути записаний у вигляді ababab на всвсвс , якщо ваша адреса ababab@всвсвс – для уникнення СПАМУ – несанкціонованої розсилки – записані так адреси люди розуміють, а машини, які шукають таких адрес для розсилання на них рекламної та іншої інформаці , ні )

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери