Користувач:Avelikhovska

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 08:01, 6 лютого 2015, створена Avelikhovska (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Веліховська Алла Борисівна

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Веліховська Алла
47 років, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного існтитуту післядипломної педагогічної освіти.

Обласний координатор програм і проектів "Інтершкола", "Інтел®Навчання для майбутнього", "Школи-новатори", "Кенгуру", "Щоденик Ua" Учасниця польсько-українського проекту "Лідери Європейської та Євроатлантичної інтеграції» (2007-2008 рр.)".

В освіті 29 років. Головним завданням свої професійної Алла Борисівна вважає залучення педагогічних працівників до ефективного використання інформаційно-комунікаційних, зокрема мережних технологій, впровадження педагогічних інновацій у навчально-виховний процес, підвищення фахової компетентності та рівня творчої майстерності методистів і педагогів області.

Зробити цікавою власну науково-методичну роботу дозволяє впровадження нових технологій та методик навчання дорослих. З цією метою розроблені спецкурси для педагогічних працівників області у напряму «Використання інформаційних технологій у професійній діяльності педагогічних працівників». Свої зусилля спрямовує на творчу діяльність та дослідно-експериментальну роботу щодо ефективного використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі, впровадження педагогічних інновацій у навчально-виховний процес, на підвищення фахової компетентності та рівня творчої майстерності.

На допомогу вчителям загальноосвітніх навчальних закладів області видано друком методичні матеріали та посібники «Інноваційний розвиток системи післядипломної педагогічної освіти засобами інформаційно-комуникаційних технологій», «Використання проектних технологій у навчанні», «Роль сайту МОІППО у створені єдиного освітнього інформаційного простору», «Готуємось до олімпіад з математики», «Методичні рекомендації щодо викладання математики у 5-6 класах за новими програмами», «Математична освіта: сучасний стан та перспективи розвитку».

Веліховська А.Б. із задоволенням бере активну участь у роботі науково-практичних конференцій, семінарів Всеукраїнського рівня: «Профільна освіта з математики у педагогічній теорії та практиці», «Нові горизонти ІКТ в освіті», «Створення єдиного освітнього інформаційного простору», «Освітні інновації та система управління інноваційними освітніми процесами в регіоні», «Інноваційні підходи до викладання української мови», «Методологічні аспекти використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі за Програмою “Intel®Навчання для майбутнього», «Інформаційно-комунікаційні технології та проектна методика в системі післядипломної педагогічної освіти» тощо.

Для того, щоб мережні технології сталі реаліями для районних методистів і вчителів у нашій області було проведено обласні та міжрайонні семінари-практикуми «Ефективне використання інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні предметів шкільного компонента», «Формуванні вмінь та навичок, які необхідні людині у ХХІ столітті засобами інформаційно-комунікаційних технологій», «Реалізація обласної програми «Створення єдиного освітнього інформаційного середовища у загальноосвітніх навчальних закладах області», «Проектна методика викладання», «Використання нових інформаційних технологій в управлінні загальноосвітнім навчальним закладом».

За результатами участі в міжнародному тренінгу для тьюторів дистанційного навчання (грудень 2008 року, Київ) у Миколаївській області було адаптовано модель тренінгу з основ проектної методики.

Друге і не менш важливе покликання Алли Борисівни - МАТЕМАТИКА. Вже п'ять років поспіль проходить обласна Інтернет-олімпіад із математики для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області. Організовано і проведено чотири обласні Інтернет-конференції для вчителів математики. У 2007 році Миколаївщина проводила Всеукраїнський науково-практичний семінар для завідуючих кабінетами математики ОІППО України. Саме тут у 2010 році відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2010" у номінації "Математика", а вже в жовтні ми чекаємо представників учнів ської еліти України на фінальний етап ХІІІ Всеукраїнського турніру юних математиків.

Математика.МиколаВікі

Спецкурс "Інформаційні інноваційні технології: створення веб-сайтів"

Учнівський виховний проект Дитячий оберіг для воїна

Крок до зірок необхідна реєстрація

Паперова версія спецкурсу "Крок до зірок. Основи розробки педагогічного веб-квесту

Учнівський обласний виховний проект Ланцюг поколінь

Учнівський навчально-виховний проект "Ланцюг поколінь"

Учебный проект Экономим семейный бюджет

Тренінги за програмою Інтел Навчання для майбутнього у Миколаївській області

Майданчик для практичних робіт. Тренер Веліховська А. Б.

Вища освіта і Болонський процес

Системи вищої освіти в країнах Європи та Америки

Навчальна дисципліна "Інноваційні інформаційні технології"

Навчальна дисципліна "Інформаційні інноваційні технології"

Курс TEO2 Киев ноябрь 2008 г. - январь 2009 г.