Учнівська вікі-стаття "Що краще читати?"
Зміст
Назва проекту
«Книга пища души. Книга к жизни зовет!»
Автори проекту
Тема дослідження
Переваги та недоліки електронних книг в порівнянні з паперовими.
Тематичне питання (питання для дослідження)
Що краще читати?
Гіпотеза дослідження
Гіпотеза дослідження ґрунтується на припущені: наскільки електронні книжки користуються попитом серед школярів, батьків, вчителів та рідних.
Мета дослідження
З’ясувати переваги та недоліки електронних та паперових книг.
Результати дослідження
Протягом першого тижня роботи над проектом було проведено опитування серед однолітків, батьків та вчителів:
- Які книги ми читаємо?
- Опитування батьків, щодо використання електронних книг?
Раніше ми були найбільш читаючої країною на планеті, сьогодні мало хто взагалі тримав книжку в руках за останні кілька місяців. Люди перестали читати з багатьох причин, для деяких альтернативою стали журнали, деяким вистачає Інтернету, для кого-то купівля гарної книги недозволена розкіш. Тому з’явилась альтернатива паперовій книзі – це електронна. Аналізуючи проведене опитування, ми з’ясували, що електронна книга сьогодні користується немалим попитом.
Електрона книга - це книга в електронному форматі, яку можна читати на екрані. Подібно паперовій книзі електронній книзі властива нумерація сторінок, зміст, малюнки і графіка. Все що Вам потрібно зробити, це клацнути на посилання, і електронна книга автоматично завантажиться у вибрану Вами папку на Вашому комп'ютері. Після завантаження Вам не потрібно залишатися приєднаним до Інтернету для того, щоб прочитати електронну книгу. Ви можете залишитися offline. Якщо Ви вважаєте за краще мати книгу в роздрукованому варіанті, це дуже легко. Тільки натисніть на кнопці друку в електронній книзі, щоб роздрукувати її на домашньому принтері.
Переваги та недоліки електронної книги над паперовою.
Переваги | Недоліки |
невеликий обсяг (на комп'ютері можна зберігати десятки і сотні тисяч книг); | потенційна несумісність з новими апаратним чи програмним забезпеченням (щоб уникнути цього, використовують прості або стандартизовані відкриті формати); |