Обговорення користувача:Irinailinova65

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 21:57, 30 листопада 2012, створена Irinailinova65 (обговореннявнесок) (Опис оцінювання)

Перейти до: Навігація, пошук


Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Тут може бути ваша фотографія


==





Назва проекту

Тайни лінійної функції

Основні та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія, Інформатика

Навчальна тема (як написано в програмі)

Лінійна функція

Вік учнів, клас

13 років, 7 клас

Стислий опис Проекту

Мета цього проекту – показати важливість й необхідність застосування поняття функції...Залучити учнів 7 класу до сільної роботи в Інтернеті. На початковому етапі учні об’єднуються в группи відповідно обраній професійній сфері:історики, будівельники-архітектори, математики, художники й добирають за допомогою Інтернету та інших інформаційних джерел задачі на застосування функції. Задачі досліджують і розв’язують. Працюючи над проектом, учні застосовують практичні й аналітичні методи розв’язування дослідницьких завдань, щоб отримати дані для опрацювання, здійснити поріняльний аналіз отриманих результатів й зробити відповідні висноски. На завершенні учні формують банк задач прикладного характеру на застосування функції й презентують їх розв’язання засобами MS Power Point, результати своєї проектної діяльності розміщують на створенному сайті в Інтернеті й запрошують до співпраці однокласників з інших регіонів.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі ( скопіювати з Плану )

1) Сформувати уявлення про інформаційне моделювання реальних процесів і явищ. 2) Удосконалити математичні навички знаходження значення функції, знаходження області визначення та області значення. 3) Удосконалити навички пошуку та аналізу інформації в Інтернеті, з дотриманням вимог авторських прав. 4) Використання електронної таблиці Excel для автоматизації розрахунків. 5) Використання електронної програми Grant для побудови графіків. 6) Працювати з документами (публікувати, редагувати, давати спільний доступ) в Інтернет середовищі для спільної роботи. 7) Працювати у групі над розв’занням прикладних задач й брати відповідальність за результати спільної роботи. 8) Використовувати засоби інтерактивного спілкування (миттєві повідомлення, чати) для організації колективної роботи

Опис оцінювання

На початку роботи, щоб визначити готовність працювати у проекті, вчитель пропонує учням пройти вхідне тестування на засвоєння пройденого матеріалу з теми: «Функція». З метою виявлення навчальних потреб учнів відповідають на питання форми «ЗХД» Вчитель здійснює поточне оцінювання, спостерігаючи за роботою кожної групи. Керуючись формою оцінки оцінює результативность роботи кожної групи. Знайомиться з висновками кожної групи, в блозі. Проект завершується захистом – презентацією. Учні планують і створюють звітні презентації,орієнтуючись на вчительський контрольний список оцінювання презентації. Здійснюють самооцінювання й взаємооцінювання групових робіт розміщених в Інтернеті перед захистом. Підсумкове оцінювання вчитель здійснює на основі оцінок: вхідного тестування, презентації, домашньої контрольної роботиҐ зведених в загальну таблицю оцінювання.

Діяльність учнів ( скопіювати з Плану )

Відомості про автора

Ільїнова Ірина Олексіївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики та інформатики

Навчальний заклад

КЗ "Успенська загальноосвітня школа № 3 I-III ступенів Лутугинського району, Луганської області"

Місто\село, район, область

м Лутугине

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

8 вересня - 22 вересня 2012 року

Місце проведення тренінгу

КЗ "Лутугинська спеціалізована школа № 2"

Тренери

Ліфенко Іван Іванович

Мій внесок

Мої проекти

Мої файли

Мої закладки

Корисні посилання