Обговорення користувача:Irinailinova65

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Тут може бути ваша фотографія


==

Назва проекту

Тайни лінійної функції

Основні та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія, Інформатика

Навчальна тема (як написано в програмі)

Функція

Вік учнів, клас

13 років, 7 клас

Стислий опис Проекту

Мета цього проекту – показати важливість й необхідність застосування поняття функції...Залучити учнів 7 класу до сільної роботи в Інтернеті. На початковому етапі учні об’єднуються в группи відповідно обраній професійній сфері:історики, будівельники-архітектори, математики, художники й добирають за допомогою Інтернету та інших інформаційних джерел задачі на застосування функції. Задачі досліджують і розв’язують. Працюючи над проектом, учні застосовують практичні й аналітичні методи розв’язування дослідницьких завдань, щоб отримати дані для опрацювання, здійснити поріняльний аналіз отриманих результатів й зробити відповідні висноски. На завершенні учні формують банк задач прикладного характеру на застосування функції й презентують їх розв’язання засобами MS Power Point, результати своєї проектної діяльності розміщують на створенному сайті в Інтернеті й запрошують до співпраці однокласників з інших регіонів.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі ( скопіювати з Плану )

1) Сформувати уявлення про інформаційне моделювання реальних процесів і явищ. 2) Удосконалити математичні навички знаходження значення функції, знаходження області визначення та області значення. 3) Удосконалити навички пошуку та аналізу інформації в Інтернеті, з дотриманням вимог авторських прав. 4) Використання електронної таблиці Excel для автоматизації розрахунків. 5) Використання електронної програми Grant для побудови графіків. 6) Працювати з документами (публікувати, редагувати, давати спільний доступ) в Інтернет середовищі для спільної роботи. 7) Працювати у групі над розв’занням прикладних задач й брати відповідальність за результати спільної роботи. 8) Використовувати засоби інтерактивного спілкування (миттєві повідомлення, чати) для організації колективної роботи

Опис оцінювання

На початку роботи, щоб визначити готовність працювати у проекті, вчитель пропонує учням пройти вхідне тестування на засвоєння пройденого матеріалу з теми: «Функція». З метою виявлення навчальних потреб учнів відповідають на питання форми «ЗХД» Вчитель здійснює поточне оцінювання, спостерігаючи за роботою кожної групи. Керуючись формою оцінки оцінює результативность роботи кожної групи. Знайомиться з висновками кожної групи, в блозі. Проект завершується захистом – презентацією. Учні планують і створюють звітні презентації,орієнтуючись на вчительський контрольний список оцінювання презентації. Здійснюють самооцінювання й взаємооцінювання групових робіт розміщених в Інтернеті перед захистом. Підсумкове оцінювання вчитель здійснює на основі оцінок: вхідного тестування, презентації, домашньої контрольної роботиҐ зведених в загальну таблицю оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя ( скопіювати з Плану )

Тиждень1 1. Вчитель пропонує учням закінчити вивчення теми «Функція» проектним методом. 2. Учні разом з вчителем формулюють проблему проектної діяльності, обговорюють ключеве й тематичні питання, планують роботу над проектом, для цього переглядається вчительська презентація. 3. З метою виявлення в учнів зони актуальних знань і навичок необхідних для ефективної роботи в проекті вчитель пропонує виконати завдання вхідного тесту на засвоєння пройденого матеріалу з теми «Функція» й опрацювати форму «ЗХД» на визначення навчальних потреб учнів. 4. Учні об’єднуються в групи за професійними напрямками: історія, будівельники-архітектори, математики. 5. Кожна група в Інтернеті здійснює пошук прикладних задач на застосування функції відповідно обранному напрямку, потім за допомогою вчителя визначає одну задачу. 6. В кожній групі здійснюється розподіл ролей і обов’язків планується робота. Тиждень 2 Кожна група за змістом проблеми проводить дослідження: Шсторики – любителі – досліджують знайдені в Інтернеті задачі: (здійснюють пошук історичної інформації в Інтернеті, висовують гіпотези щодо розв’язування задач, створюють математичну модель ров’язку), отримані результати обговорюють, спілкуються в чаті, розміщують в блозі. Будівельники-архітектори – мають побудувати за данними параметрами (графічно) Математики – оформлюють отримані результати, аналізують й роблять висновки. Тиждень 3 Кожна група готує міні-презентацію (орієнтовно на 5 слайдів) з результатами своїх досліджень за шаблоном вчителя й відповідно критеріям форми оцінювання презентації, розміщує їх в середовищі спільного використання. На основі цього створюється загальний звіт – презентація й розміщується в Інтернеті. Інтернет-опитування серед учнів школи щодо необхідності впровадження проектних технологій у школі. Учитель оцінює роботу кожного учня в проекті на основі загальної таблиці оцінювання.

Відомості про автора

Ільїнова Ірина Олексіївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики та інформатики

Навчальний заклад

КЗ "Успенська загальноосвітня школа № 3 I-III ступенів Лутугинського району, Луганської області"

Місто\село, район, область

м Лутугине

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

8 вересня - 22 вересня 2012 року

Місце проведення тренінгу

КЗ "Лутугинська спеціалізована школа № 2"

Тренери

Ліфенко Іван Іванович

Мій внесок

Мої проекти

Мої файли

Мої закладки

Корисні посилання