Портфоліо з теми "Прийняття християнства на Русі"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:46, 14 листопада 2012, створена Садівська Людмила (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Прийняття християнства

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

історія, релігієзнавство, християнська етика, інформатика

Вік учнів, клас

12 років. 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

7-А клас, тема «Київська Русь за часів князя Володимира Великого. Запровадження християнства як державної релігії.» основні види діяльності учнів, можливі учнівські ролі, які передбачаються у сценарії проекту та продукти діяльності учнів в проекті. Учні збирають факти щодо прийняття християнства на Русі. З письмових джерел і інтернетресурсів учні довідуються, якими були передумови прийняття християнства та які причини змусили Володимира охрестити Русь. Учні користуються електронними таблицями для сортування, організації й оцінки результатів дослідження для вироблення рекомендацій зі скорочення антропогенного (людськй фактор) впливу на історичні процеси. Учні готують і представляють свої висновки і своє бачення ситуації і можливого розвитку подій. Наприкінці кожної публічної презентації учні збирають дані щодо реакції громадськості щодо даних і збирають ідеї про те, як саме вплинуло християнство на культуру і розвиток Русі. Ці рекомендації зведені в єдиний інформаційний бюлетень і вікі-сайт для поширення їх серед більш широкої аудиторії.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту слід провести обговорення та опитування учнів щодо визначення рівня попередніх знань для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектом; продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності. Учні використовують контрольний список для створення презентації для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в журналах спостережень та досліджень допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів. Учні використовують форму оцінювання презентації та форму для зворотного зв'язку для здійснення учнями самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію учні мають отримувати до того, як робота завершена для того, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації проектів,ЗХД і асоціативний кущ.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Садівська Людмила Володимирівна

Фах, навчальний предмет

заступник директора, вчитель історії, керівник гуртка

Навчальний заклад

Червоноградська загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів №4

Місто\село, район, область

м.Червоноград  Львівської області

Контактні дані

тел. 249- 3-78-98

sadivska777@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05-16.11.2012

Місце проведення тренінгу

ЧЗШ№4

Тренери

Теслюк Наталія Юріївна, Дуброва Тетяна Володимирівна.