Портфоліо Козіцької Наталії Петрівни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:48, 27 вересня 2012, створена Козіцька (обговореннявнесок) (Опис оцінювання (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту. "ЇЇ величність функція"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Геометрія,інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Функція

Вік учнів, клас

12 -13 років, 7 клас

Стислий опис

Проект "ЇЇ величність Функція." присвячений важливому поняттю сучасної математики функціональній залежності. Вивчення функцій, їх поведінки та побудова їх графіків є важливим розділом шкільного курсу математики, оскільки знання побудови графіків часто допомагає вирішувати складні завдання, а інколи є єдиним засобом їх вирішення. Вміння будувати графіки функцій викликає великий інтерес в учнів. В процесі роботи над проектом в учнів розвивається абстрактне мислення і просторова уява. Учні, розділившись на малі групи визначають тему дослідження, що представляє для них певний інтерес та стимулює до ефективності роботи.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Систематизувати знання учнів про елементарні функції, способи їх задання, основні властивості; вміння та навичкі будувати їх графіки. Перевірити вміння застосовувати знання практично в нестандартних ситуаціях. Розвивати в учнів комунікативні здібності, прагнення до самовдосконалення, зацікавленість у вивченні предмета, охайність під час ведення записів та виконання побудов графіків функцій на дошці та в зошитах. Сприяти активізації пізнавальної діяльності учнів, здійснювати пошукову, дослідницьку діяльність на основі спільної праці учнів,зацікавити учнів проектом. Учні мають навчитися: співпрацювати в малих групах; планувати роботу групи; користуватися друкованими ресурсами для накопичення інформації; проводити пошук у мережі Інтернет з критичним оцінюванням ресурсів; синтезувати дані з різних джерел. По закінченню роботи над проектом учні повинні сформувати уявлення про функціональні залежності між змінними, оволодіти основними відомостями про способи задання функцій, формувати обчислювальні навички , розвивати самостійність мислення, вчити об’єктивно оцінювати себе і коригувати свою діяльність та діяльність інших учнів в ході виконання проекту , виробити практичні навички під час побудови графіків функції, виховувати спостережливість, науковий підхід, та любов до математики.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання базується на матеріалах, які попередньо підготовлени вчителем для учнів. Це робиться з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями матеріалу. На початку роботи над проектом учні заповнюют схему З-Х-Д . Також для виставлення оцінки кінцевих презентацій необхідно познайомити учнів з формою оцінювання мультимедійного проекту. Список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання проекту. Необхідно розробити критерії оцінювання самостійних та контрольних робіт, форми оцінювання роботи учнів в малих групах протягом роботи над проектом. Після обговорення у класі оцініть ступінь розуміння теми учнів за допомогою письмових відповідей на Основні запитання до вивчення теми і запитання, які викладено в документі на розуміння процесу дослідження. .Під час проведення проекту: анкетування для поділу учнів на групи По завершенні проекту самооцінювання Критерії самооцінювання взаємооцінювання.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Козіцька Наталія Петрівна

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери