''Портфоліо з теми: Барви природи''
Зміст
- 1 Назва проекту
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Навчальна тема (як записано в програмі)
- 4 Вік учнів, клас
- 5 Стислий опис
- 6 Повний План вивчення теми
- 7 Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
- 8 Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
- 9 Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
- 10 Відомості про автора
- 11 Відомості про тренінг
Назва проекту
Барви природи
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Основний предмет - біологія, другорядний - географія
Навчальна тема (як записано в програмі)
Тема «Насінні рослини. Голонасінні. Покритонасінні».
Вік учнів, клас
7 клас, 12-13 років
Стислий опис
Проект розрахований на учнів 7 класу, як вивчають тему «Насінні рослини. Голонасінні. Покритонасінні» на уроці біології. В ході проекту учні будуть займатись пошуком та обробкою інформації, створенням презентації для захисту проекту.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
Засвоїти загальну характеристику насінних рослин Наводити приклади пристосування рослин до різних умов середовища Усвідомлювати причини необхідності охорони рослин Вдосконалення навичок збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про насінні рослини Розвиток в учнів критичного мислення Формування в учнів навичок переконливо демонструвати відомості про значення покритонасінних у природі та в житті людини. Формування в учнів розуміння відмінності між голонасінними та покритонасінними. Формування в учнів умінь наводити приклади квіткових рослин Формування в учнів навичок створення гербарію, створення презентацій.
Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
Перед початком проекту з метою визначення навчальних потреб учнів та встановлення навчальних цілей вивчення теми «Насінні рослини. Голонасінні. Покритонасінні» використати такий інструмент оцінювання як опитувальник та таблиця З-Х-Д. Для відслідкування прогресу навчання учнів - контрольний список зі спілкуванням, списки запитань для самоконтролю, тести. Щоб отримати зворотній зв’язок – заповнення блогу вчителя. Для оцінки кінцевого результату використати форму оцінювання презентації