Середня загальноосвітня школа №1 (смт Щирець Львівська область)

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:00, 25 червня 2010, створена Носовська Ольга (обговореннявнесок) (Участь у конкурсах)

Перейти до: Навігація, пошук

Загальна інформація про навчальний заклад

Щирецька СЗШ №1 І-ІІІ ст


До війни в Щирці існувало дві початкові школи з польською та єврейською мовою навчання. З 1944 року тут діє середня школа, що носить номер 1. У 1985 році вона перебралася у нове приміщення, а в старому було відкрито неповну середню школу (тепер Щирецька ЗОШ №2). У Щирецькій школі №1 навчається 478 учнів, працює 56 учителів, з яких 10 вчителів-методистів та 16 старших вчителів, 37 учителів мають вищу категорію. Школа є базовою з питань організації та проведення моніторингу освітнього процесу. Її керівниками розроблено модель системи інформаційного забезпечення школою.

Початкова ланка школи працює над проблемами вровадження методики розвивального навчання, апробації методу проектів у початковій школі.

До послуг учнів - два комп'ютерні класи, потужна матеріальна база для профільного навчання "Водій автомобіля" категорії "В" і "С". Учні школи - здібні, всебічно обдаровані діти, активні учасники районних та обласних олімпіад та конкурсів, художньої самодіяльності.

Педагогічний колектив працює над проблемою вдосконалення системи виховання, пропаганди здорового способу життя, формування життєвих компетенцій. Разом з учнями організовуються цікаві туристські походи та екскурсії рідним краєм.

Школа пишається своєю випускницею - Ольгою-Галиною Гавриш, заслуженою артисткою України, солісткою Національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької у Львові, доцентом вокального співу Національної музичної академії. Нашу школу закінчила також відома естрадна співачка, виконавиця власних пісень Ірена (Ваврикович). З 1957 по 1961 рік у школі викладав українську мову та літературу видатний український письменник, лауреат Шевченківської премії Роман Іваничук.

Наша адреса

Герб Щирця

смт. Щирець, вул. Сагайдачного, 47. Добиратися зі Львова найзручніше маршрутками №118, 204, 204б, 203 з головного вокзалу від 3 платформи, №113, 202 з Приміського вокзалу, №109, 113а з вул О. Невського або будь-якою електричкою Стрийського напрямку(крім трускавецьких). З Пустомит - ці ж маршрутки.

Наші досягнення у використанні ІКТ в навчальному процесі

Ми успішно використовуємо ІКТ на уроках фізики, хімії, природознавства, християнської етики, історії, в початковій школі.

Реалізовані проекти

Багато вчителів нашої школи використовують в своїй роботі метод проектів. На даний час уже розроблено та реалізовано такі проекти: "Від абака до комп'ютера", "Тобі, вчителю", "Оформляємо кабінет інформатики", "Велика школа великого міста" - Носовська О. В., "Дослідники технічного прогресу" - Носовська О. В., Романів Г. Р., "Перші вісники весни" - Хлібун І. Д., "Моя маленька Батьківщина" - Хомин Г. Г., "Подорож Капітошки" - Микитко О. М., "Пливи, кораблику!" - Піпка А. М., "Діти Землі" - Попович Л. П.,"Право і ми" - Перервіна М. Я.,"Врятуємо життя" - Бараняк С. Я., "Чарівний світ англійської мови" - Данилів І. Ю., "Шукаємо скарб у собі" - Олійник Л. А., "Материк "Усе навпаки" - Мандзик Т. В., "Спів - мелодія душі" - Маніла Р. З.

Участь у конкурсах

Вчителі нашої школи беруть участь у конкурсах "Вчитель року". Перервіна М.Я. зайняла перше місце у конкурсі на кращу наукову роботу про Коновальця. Учні нашої школи неодноразово перемагали на шкільних, районних, обласних, а також були учасниками республіканських олімпіад, постійно займають призові місця у всеукраїнському конкурсі знавців української мови ім П. Яцика. Ні один міський, районний чи обласний конкурс художньої самодіяльності не проходить без нашої участі, де також ми серед лідерів. Учні школи навчаються у МАН на природничо-математичних дисциплінах. Учениця школи Романів Оля стала переможцем обласного конкурсу МАН захисту науково-дослідних робіт.

Проекти "Материк "Усе навпаки" (автор Мандзик Т. В.) та "Дослідники технічного прогресу" (автор Носовська О. В.) взяли участь у конкурсі "Галицький проект - 2010". Проект "Дослідники технічного прогресу" (автор Носовська О. В.) зайняв ІІІ місце в конкурсі.'

Організація тренінгів за програмою "Intel. Навчання для майбутнього"

Наш перший тренінг

Ми тільки починаємо. У березні пройшов перший тренінг. Надіємось успішно. На ньому навчалось 10 вчителів Щирецького куща. Розроблено проекти, які пізніше були успішно реалізовані в школах. В червні 2009 ми підготували ще дві групи вчителів. Всім сподобалося. Панувала дружня творча атмосфера. В жовтні-грудні було підготовлено ще дві групи вчителів Щирецького куща. Навчання затяглося в зв'язку з епідемією грипу і оголошеним карантином. Вчителі розробили багато цікавих проектів. Зокрема, вперше було розроблено проект з народознавства (Соколівська СЗШ І-ІІ ст.), який стимулюватиме дітей до пошукової та дослідницької роботи з вивчення історії народного костюма, характерного для їх місцевості, а також створення на основі нього сучасних моделей одягу. Запрошуємо до нашого тренінгового центру! На вас чекає цікава та захоплююча робота!

План проведення тренінгів у 2010 році ще не затверджений координатором програми, тому, орієнтовно, навчання почнеться в червні. Для реєстрації бажаючих займатись на тренінгу потрібно зголоситись в райво до Щерби С. С.

Інформація про тренінговий центр

Комп'ютерний клас1

Ми маємо два комп'ютерних класи (10+1), один з яких встановлено в 2003 році і він уже є морально застарілий. Потребуємо cd-rw, dvd-rw - дисководів для серверного комп'ютера, фліпчарт або дошку, мультимедійний проектор, екран, кольоровий принтер, ксерокс. Потребуємо також швидкісного Інтернету на кожному робочому місці. В зв'язку з тим, що вийшов з ладу 1 комп'ютер, який не підлягає ремонту - згоріла материнська плата, то ми ще потребуємо і комп'ютера.

Тренери програми

Носовська Ольга Василівна, вчитель інформатики Щирецької ЗОШ №1

Перервіна Олена Миколаївна, вчитель інформатики Щирецької ЗОШ №2

План-графік проведення тренінгів у 2009 році

План проведення тренінгів у 2010 році ще не затверджений координатором програми, тому, орієнтовно, навчання почнеться в червні. Для реєстрації бажаючих займатись на тренінгу потрібно зголоситись в райво до Щерби С. С.
графік проведення тренінгів у 2009 році
Дати початку та закінчення тренінгу або місяць Кількість учасників Час початку та закінчення занять (год) тренер
23.03-03.04.09 10 16-00 - 20-00 Носовська О. В., Перервіна М. Я., Перервіна О. М.
09.06.-30.06/09 8 10-00 - 14-00 Носовська О. В.
10.06 - 01.07.09 8 10-00 - 14-00 Перервіна О. М.
жовтень 2009 9 10-00 - 14-00 Перервіна О. М.
25.11 - 6.12 9 10-00 - 14-00 Носовська О. В.

План-графік проведення тренінгів у 2010 році

Фото (відео) звіти про проведені тренінги