''Портфоліо з теми: "Правила дорожного руху, граючи"''

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Правила дорожного руху, граючи

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальна тема (як записано в програмі)

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту

Метою проекта є – прививання культури поведінки на дорозі, поваги до Правил дорожнього руху. В ході роботи над проектом учні будуть спілкуватися з досвідченими водіями, співробітниками ДАІ, лікарями и переконаються на власні очі до яких жахливих наслідків призводить невиконання ПДР. Також учні переконаються, що причинами ДТП часто є технічний стан транспортного засобу та психічний стан водія. Інформаційні технології на уроках основ безпеки життєдіяльності допоможуть не тільки вивчити цей матеріал, але і залучити до самоконтролю і самоосвіти.

Повний План вивчення теми

Portfolio

Навчальні цілі

Нагадати учням правила безпечного переходу дороги, знайомити з правилами безпечної поведінки на зупинках та правилами посадки в громадський транспорт. Надати можливість відпрацьовувати життєві навички аналізу дорожньої ситуації, уміння приймати відповідальне рішення щодо переходу дороги,упевненої поведінки та навичок відмови від небезпечних пропозицій.

         Навчити дітей правилам дорожнього руху, допомогти їм застосовувати ці правила. Сформувати у дітей навички безпечної поведінки на вулиці..

Опис оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують контрольний список для презентації, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію.

У класі, де враховуються інтереси учнів:  Тести і опитування використовуються, але тепер це не єдині методи оцінювання учнів. Використовуються різноманітні види оцінювання, кожне з яких слугує своїй меті, використовуються на різних етапах навчального процесу. Наприклад: 

 Учитель оцінює попередні знання учнів перед початком роботи над проектами  Учитель і учні обмінюються відгуками в ході консультацій і обговорень  Контрольні списки і форми оцінювання допомагають учням розуміти, що від них очікується, і керувати процесом свого навчання  Самооцінка і рефлексія підтримують метапізнання і відповідальність за навчання Форми оцінювання дозволяють оцінити якості продукту і забезпечують учнів і вчителів критеріями оцінювання Постійні спостереження допомагають коригувати навчання

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери