Всеукраїнські заходи

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Сьогоднінеділя 1 грудня 2024


Ця сторінка дозволить Вам отримати найповнішу інформацію про Всеукраїнські заходи, що відбуваються в рамках програми "Intel. Навчання для майбутнього".

Пропонуємо створювати сторінки заходів та робити посилання на них саме тут. Але пам'ятайте, що події, інформація про які розміщається тут, повинна бути важливою та корисною для всіх регіонів України.

Категорія таких сторінок Всеукраїнські заходи.

Про те, як категоризувати статтю прочитайте тут [1]


НАРАДА-СЕМІНАР "СУЧАСНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ВИЩИХ ПЕДАГОГІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ: СТАН, ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ"

Нарада-семінар відбулася 27 травня 2009 року у Київі.

З презентаціями та ключовими документами можна ознайомитись на сторінці наради-семінару.

На сторінці обговорення Ви можете залишити коментарі, пропозиції та зауваження.



1-3 липня 2009 року на базі Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренко за адресою проведено семінар для тренерів і координаторів програми «Intel навчання для майбутнього» системи ПТО України

Метою семінару було:

1. Підведення підсумків роботи тренерів системи ПТО України в програмі Intel "Навчання для майбутнього" за 3 року роботи в програмі «Intel навчання для майбутнього». - Аналіз роботи системи ПТО України - виступ координатора програми від МОН України Онопрієнко Л.М. (Презентація) [2]

- Виступ директора освітніх програм корпорації Intel в Україні Нанаєвої Т.В. (Презентація)

- Аналіз якості роботи тренерів системи ПТО України. Внутрішня експертиза Круглової І.М. (презентація [3], файл Excel).

- Використання технології Веб 2.0 у навчальному процесі навчального закладу. Виступ тренера м. Києва Ковальчук О.В. (презентація) [4]

2. Створення співтовариства координаторів та тренерів програми Intel "Навчання для майбутнього" :

- робота на сайті http://iteach.com.ua/mediawiki (Реєстрація учасників, створення власної сторінки, створення статті Для координаторів та тренерів програми ПТО України, створення посилань на існуючи статті, сайти навчальних закладів, створені щоденники для відображення роботи областей у наступному навчальному році.)

- робота на сайті www.google.com.ua (Створення аккаунта, блогу, поштової скриньки, групи. Створення та редагування спільного документу в GoogleDocs, а саме заповнення таблиці контактів учасників семінару)

- робота на сайті www.ukr.net (Створення поштової скриньки, робота на спільному Е-Диску, та робота на власних Е-Дисках з забезпеченням доступу інших учасників).

3. Створення спільного блогу семінару (рефлексія учасників семінару) [5]

4.Знайомство с соціальними сервісами Веб 2.0. Використання сервісів у навчальній роботі та в роботі тренера, координатора.

В роботі семінару взяли участь 29 представників з всіх областей України і 9 тренерів КППК ім. А.Макаренко.