Обговорення користувача:Kruglova Inna

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Мені дуже цікаво, коли ви все встигаєте: і нове вивчати, і за "пташенятами" доглядати?

Дякую за щиру турботу. Знання, що йдуть "від серця", завжди знаходять благодатне підґрунтя. --Маргарита Перва 11:27, 15 липень 2009 (EEST)


Інно Михайлівно, вітаємо Вас з днем Ангела - днем Інни.--Petrenko Tetyna 09:44, 3 липень 2009 (EEST)


Привіт, п. Інно, ви дуже класна людина, ви стільки знаєте про Інтернет зв’язок, що я, говорю від душі, вражена цим. Бажаю вам успіху, на шляху лише гарних і добрих людей. --Samojlenko Nataliya 10:28, 2 липень 2009 (EEST)

Шановна п. Інно! Пропоную Вам розмістити посилання на сторінку МК для тренерів ПТО України, який відбудеться 1-3 липня 2009 р. на головній сторінці сайту в розділі "Всеукраїнські заходи" з невеличким коментарем (анонсом) на ваш розсуд. --Admin 19:44, 10 червень 2009 (EEST)


Шановна п. Інно! Учасники МК для ПТО, який ви проводите, роблять дуже багато помилок щодо категоризації статтей. Будь ласка прослідкуйте за тим, щоб помилки було виправлено. Частину помилок ми виправили, частина помилок вказана на сторінках обговорення користувачів. Бажаємо Вам і учасникам майстер-класу успіхів та натхнення у роботі! --Admin 19:59, 1 липень 2009 (EEST)


Дорогая Инна Михайловна!Спасибо Вам за то, что я уже могу общаться с Вами таким образом!МелешкоИ


Шановна п. Інно! Учасники МК створюють некоректні статті! Для координаторів та тренерів прогами ПТО України Перегляньте нові редагування, це лише частина зауважень! Для ваших слухачів: БУДЬ ЛАСКА, ПОВАЖАЙТЕ РОБОТУ АДМІНІСТРАТОРА! Просто дотримуйтесь загальнопрайнятих правил роботи на вікі-сайті! --Admin 23:12, 2 липень 2009 (EEST)


До вас адміністратор звертався не з зауваженнями, а з проханнями. Зауваження користувачам-учасникам МК максимально корекнтні і чіткі, навіть з посиланнями на сторінки, які їм допоможуть. Ми працюємо в одній команді і, сподіваюсь, прагнемо зробити роботу на сайті максимально комфортною для всіх, а значить всі повинні просто дотримуватись простих але обов'язкових правил. --Admin 07:23, 3 липень 2009 (EEST)