Бізнес ідея Інтерактивна книгарня

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва бізнес-ідеї

Інтерактивна книгарня

Автор бізнес-ідеї

Чала Марина Станіславівна,

вчитель інформатики спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Кіровоградської міської ради

Місія / мета

Бачення

Під Інтерактивною книгарнею ми будемо розуміти заклад, що поєднує в собі книжковий магазин, музей книги, фірму з організації свят, синематеку, художню галерею. Все має бути "просочене" книжкової атмосферою. І все навколо підкорятиметься саме книзі: дизайн інтер'єру, експонати музею, буккроссингова поличка, свята та ін.

Залучення клієнтів

Літературні вечори, презентації видавництв, самих авторів, їхніх творів можуть служити непоганим способом залучення відвідувачів - потенційних покупців книжок. Також на базі книгарні можуть функціонувати клуби для вивчення іноземних мов, літературні клуби, у вихідні дні та під час канікул організуємо роботу дитячих студій. До кожного свята організовувати незвичайні програми для вечірок, вечори екранізацій. Для початкової розкрутки розробити декілька банері в районі школи та роботу власного сайту, передачі на шкільному радіо.

Режим роботи

Інтерактивна книгарня може працювати або до останнього клієнта або просто до певного часу (наприклад, до 20.00); а також іноді цілодобово для проведення акцій "Піжамна вечірка", "Ніч в музеї" тощо.

Асортимент

Асортимент книг - чи не найважливіша частина цього бізнесу. До підбору видань та авторів потрібно підходити дуже продумано, залежно від потенційних відвідувачів-покупців (діти, вчителі, батьки). Обов'язково потрібно стежити за новинками, намагатися поповнювати ними полиці. Можлива робота "під замовлення", вести статистику покупок: книги якого автора і в якому виданні найкраще продаються. Кількість книг (тобто найменувань), з якого має сенс починати організацію Інтерактивної книгарні, - не менше 2-3 тис. Але всі книги повинні бути найкращими, для музею раритетними.