Відмінності між версіями «Портфоліо Наумчак Світлани з теми "Конуси і піраміди. Їх площі і об'єми"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання)
(Оцінювання)
Рядок 19: Рядок 19:
  
 
=Оцінювання=
 
=Оцінювання=
Оцінювання учнів проводитиметься протягом усього проекту. Для оцінювання попередніх знань учнів вчитель використовує попередньо створену [https://drive.google.com/file/d/0B4L9a-_ftZg0VlpaVVpfcWgwQWc/view?usp=sharing / презентацію], Таблицю “ЗХД”, щодо визначення основних етапів побудови пірамід і конусів, та обчислення їх площ та об’ємів. Обговорення основних запитань з теми, щоб використовувати їх в подальшому на групових та індивідуальних консультаціях. Кожного дня оцінювання роботи учнів виконується вчителем, на основі опитування для визначення рівня знань учнів під час роботи з проектом. Наприкінці проекту вчитель перевіряє роботу учнів за допомогою створених учнями презентацій.
+
Оцінювання учнів проводитиметься протягом усього проекту. Для оцінювання попередніх знань учнів вчитель використовує попередньо створену [https://drive.google.com/file/d/0B4L9a-_ftZg0VlpaVVpfcWgwQWc/view?usp=sharing /презентацію], Таблицю “ЗХД”, щодо визначення основних етапів побудови пірамід і конусів, та обчислення їх площ та об’ємів. Обговорення основних запитань з теми, щоб використовувати їх в подальшому на групових та індивідуальних консультаціях. Кожного дня оцінювання роботи учнів виконується вчителем, на основі опитування для визначення рівня знань учнів під час роботи з проектом. Наприкінці проекту вчитель перевіряє роботу учнів за допомогою створених учнями презентацій.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=

Версія за 22:59, 18 квітня 2016


Назва навчальної теми

Тема: "Конуси і піраміди. Їх об'єми і площі"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика, фізика, географія, інформатика.

Вік учнів, клас

16-17 років, 11 клас.

Стислий опис проекту

Під час вивчення теми : “Геометричні тіла. Об’єми та площі поверхонь геометричних тіл” пропонується учням вивчити що таке геометричні тіла в особливості Піраміди та конуси. Цей проект включає дослідження учнями пірамід та конусів, знаходження їх площ та об’ємів.

План вивчення теми

[План вивчення теми]

Оцінювання

Оцінювання учнів проводитиметься протягом усього проекту. Для оцінювання попередніх знань учнів вчитель використовує попередньо створену /презентацію, Таблицю “ЗХД”, щодо визначення основних етапів побудови пірамід і конусів, та обчислення їх площ та об’ємів. Обговорення основних запитань з теми, щоб використовувати їх в подальшому на групових та індивідуальних консультаціях. Кожного дня оцінювання роботи учнів виконується вчителем, на основі опитування для визначення рівня знань учнів під час роботи з проектом. Наприкінці проекту вчитель перевіряє роботу учнів за допомогою створених учнями презентацій.

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком роботи вчитель аналізує інтернет-ресурси та додаткову документацію, яку учні можуть використовувати під час роботи з проектом. За декілька тижнів до початку роботи над проектом вчитель знайомить учнів з методом проектів. Для цього кожному роздає буклет (сторінка 1, сторінка 2), батькам та іншим учасникам проекту. Визначає рівень знань учнів за допомогою презентації.

Тиждень 1. Спочатку перед учнями ставиться Ключове запитання: Яку роль відігравала математика в древніх культурах? Можна з учнями спочатку обговорити основні запитання. Після перегляду презентації вчителя з учнями обговорюємо запитання: - Чи може трикутник при обертанні утворювати якусь фігуру? - Чи ми бачимо багато пірамід навколо нас? - Чи нас потрібне вміння обраховувати об’єми конусів і пірамід? Також ознайомити учнів про роль кожної групи в проекті. Для визначення навчальних потреб учні заповнюють Таблицю З-Х- Д для визначення рівня знань.

Учні об’єднуються в малі групи по 5-6 чоловік.

Тиждень 2. Відповідно до напрямку груп учні визначають для себе перші завдання:

Завдання для групи “Вчені”

Завдання для групи “Дослідники”

Завдання для групи “Експериментатори”

Тиждень 3. На цьому етапі дослідження учні мають провести декілька опитувань відповідно обраного напряму досліджень.

Завдання для групи “Вчені”

Завдання для групи “Дослідники”

Завдання для групи “Експериментатори”

Тиждень 4. На цьому етапі кожна група завершує свою роботу і звітує про виконання поставлених для неї завдань.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наумчак Світлана Григорівна

Фах, навчальний предмет

Математика, фізика

Навчальний заклад

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

Місто\село, район, область

м. Вінниця

Контактні дані

cnaumchak@mail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

2 лютого - 12 травня 2016 року

Місце проведення тренінгу

м. Вінниця, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

Тренери

Кобися Алла Петрівна