Відмінності між версіями «Група 3»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Проблеми)
(Проблеми)
Рядок 1: Рядок 1:
 
= Проблеми=
 
= Проблеми=
 
 
Проблеми, які виникають при залученні учнів до оцінювання та шляхи їх вирішення Одним із способів може бути представлення двох зразків учнівських робіт: один сильний, а інший слабкий, щоб учні могли їх порівняти. Можна обговорити із класом приклади, пройти з учнями за контрольним списком або формою оцінювання. У малих групах учні можуть оцінити приклади робіт за заданими критеріями. Цей метод підтримує насичене обговорення, у якому учні намагаються досягти домовленості про критерії. Коли групи закінчать роботу, кожна група представить свої думки і відгуки на роботу інших груп.--[[Користувач:Валентина Бабич|Валентина Бабич]] ([[Обговорення користувача:Валентина Бабич|обговорення]]) 15:40, 16 квітня 2015 (EEST)
 
  
 
=Шляхи вирішення=
 
=Шляхи вирішення=

Версія за 09:02, 15 березня 2016

Проблеми

Шляхи вирішення

Проблеми, які виникають при залученні учнів до оцінювання та шляхи їх вирішення.


Ефективне включення різних видів оцінювання навчальний процес може спричинити суттєві зміни у зміні ролей вчителів та учнів» (Black та ін., 2003).

Поль Блек та його колеги протягом двох років працювали в англійській середній школі над включенням формуючого оцінювання у навчальний процес в рамках програми Проект з оцінювання Кинг – Медуей – Оксфордшир (KMOFAP). В кінці роботи над проектом, дослідники задалися питанням чи «можливо включити у навчальний процес формуюче оцінювання без радикальних змін педагогічних методів, зважаючи на те, що цей тип оцінювання є ключовим компонентом шкільної освіти».

                                                                                         --Валентина Бабич (обговорення) 15:33, 16 квітня 2015 (EEST)