Відмінності між версіями «Портфоліо Крецул Яни Сергіївни за темою: "Романтизм і сучасність: чи є у них майбутнє?"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 24: Рядок 24:
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
  
 +
Перед проектом (за два дні до нього) в консультаціях вчителя проводиться оцінювання готовності учнів до виконання проекту (рівень володіння навичками роботи з комп’ютером, пошуку інформації в мережі Інтернет, роботи з мережевими ресурсами, тощо).
  
 +
На початку роботи над проектом відбувається:
 +
• Перегляд презентації вчителя з її наступним обговоренням (фронтальним і малими групами - «мозковий штурм»)
 +
• Робота з таблицями «ЗХД» та Т-схемами, де учні оцінюють власні знання з предмету дослідження;
 +
• Ознайомлення з дослідницькими роботами, виконаними раніше, та їх оцінкою (якщо такі роботи розміщені на інтернет-блогах) з подальшим їх обговоренням.
 +
 +
Впродовж роботи над проектом:
 +
• Вчитель проводить консультації та проміжне оцінювання попередніх результатів;
 +
• Учні по мірі проходження основних етапів проектної роботи заповнюють контрольний список прогресу роботи (Google-документ);
 +
• Учні систематично проводять самооцінку своєї роботи, користуючись відповідними формами для оцінювання.
 +
 +
Наприкінці роботи над проектом:
 +
• Учні проходять підсумковий тест-контроль за завданнями вчителя для перевірки набутих знань
 +
• Учні демонструють виконані роботи (веб-сторінки, блоги, презентації (на вибір учня), після чого відбувається їх само оцінювання, оцінювання вчителем та іншими групами (згідно критеріїв оцінювання)
 +
• В процесі роботи з таблицями «ЗХД» відбувається самооцінка учнями власних набутих знань та вмінь
 +
• Якщо результатом роботи було створення блогу або тематичної групи Вконтакті, то в подальшому відбувається оцінювання учнівських робіт читачами блогу або відвідувачами групи Вконтакті.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 18:00, 18 грудня 2015


Назва навчальної теми

Романтизм і сучасність: чи є у них майбутнє?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Зарубіжна література, тема «Із літератури Романтизму». Дисципліни, з якими перетинається: Культурологія. Музика. Естетика. Всесвітня історія.

Вік учнів, клас

9 клас, 14-15 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект реалізується на базі 9-х класі на перших уроках з теми «Романтизм». Проект розрахований на два уроки. На першому уроці проводиться організаційна та пояснювальна робота, в рамках якої учням пояснити новий вид навчальної діяльності для них, розподілити повноважень, розробити план роботи, провести первинне знайомство з романтизмом як художньо-естетичним напрямком. Домашнім завданням буде визначитися з форматом представлення проекту групи (презентація,колаж, книжка, вистава та ін.), пошук додаткової інформації на основі отриманих на уроці знань про художньо-естетичні особливості романтизму і як ці особливості знайшли своє відбиття в сучасності, провести дослідження-опитування «Приклади романтичних героїв у сучасній культурі». На другому уроці учні закріплюють фактичні знання з теми, завершують підготовку проекту і презентують його.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед проектом (за два дні до нього) в консультаціях вчителя проводиться оцінювання готовності учнів до виконання проекту (рівень володіння навичками роботи з комп’ютером, пошуку інформації в мережі Інтернет, роботи з мережевими ресурсами, тощо).

На початку роботи над проектом відбувається: • Перегляд презентації вчителя з її наступним обговоренням (фронтальним і малими групами - «мозковий штурм») • Робота з таблицями «ЗХД» та Т-схемами, де учні оцінюють власні знання з предмету дослідження; • Ознайомлення з дослідницькими роботами, виконаними раніше, та їх оцінкою (якщо такі роботи розміщені на інтернет-блогах) з подальшим їх обговоренням.

Впродовж роботи над проектом: • Вчитель проводить консультації та проміжне оцінювання попередніх результатів; • Учні по мірі проходження основних етапів проектної роботи заповнюють контрольний список прогресу роботи (Google-документ); • Учні систематично проводять самооцінку своєї роботи, користуючись відповідними формами для оцінювання.

Наприкінці роботи над проектом: • Учні проходять підсумковий тест-контроль за завданнями вчителя для перевірки набутих знань • Учні демонструють виконані роботи (веб-сторінки, блоги, презентації (на вибір учня), після чого відбувається їх само оцінювання, оцінювання вчителем та іншими групами (згідно критеріїв оцінювання) • В процесі роботи з таблицями «ЗХД» відбувається самооцінка учнями власних набутих знань та вмінь • Якщо результатом роботи було створення блогу або тематичної групи Вконтакті, то в подальшому відбувається оцінювання учнівських робіт читачами блогу або відвідувачами групи Вконтакті.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Павлоград

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Павлоград на базі Павлоградського міського ліцею, 07 - 19 грудня 2015 року


Дати проведення тренінгу

07-19 грудня 2015 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Шевченко Галина Володимирівна