Відмінності між версіями «Портфоліо Мартинюк Світлани»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(/* Даний проект розроблений для вивчення теми «Механічна робота та енергія» з фізики у 8 класі. Проект поєднує такі уроки на яких будуть ...)
(/* Основний навчальний предмет у моєму проекті фізика. Дана тема також розглядається у подальшому вивченні фізики (10 клас), також частко...)
Рядок 8: Рядок 8:
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
  
== ''Основний навчальний предмет у моєму проекті фізика. Дана тема також розглядається у подальшому вивченні фізики (10 клас), також частково розглядається з природознавства (6 клас).'' ==
+
''Основний навчальний предмет у моєму проекті фізика. Дана тема також розглядається у подальшому вивченні фізики (10 клас), також частково розглядається з природознавства (6 клас).''
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=

Версія за 17:35, 27 березня 2014


Назва навчальної теми

Механічна робота та енергія

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет у моєму проекті фізика. Дана тема також розглядається у подальшому вивченні фізики (10 клас), також частково розглядається з природознавства (6 клас).

Вік учнів, клас

8клас (14)

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект розроблений для вивчення теми «Механічна робота та енергія» з фізики у 8 класі. Проект поєднує такі уроки на яких будуть використовуватись різні типи нестандартних задач, урок спрямований на творче формування учнів, робота з картками дасть учням змогу відчуття відповідальності, по групах покращить мікроклімат в класі та дасть учням вміння довіри один одному. Рольовий урок «Подорож повітряною кулею» навчить учнів спрямовувати свою роботу на уроці, включатись в активні усні обговорення. Експериментальні досліди навчать учнів чіткому уявленню про таке поняття як енергія, та робота. Фізичний бумеранг покращить роботу на уроці і пришвидшить дії учнів, адже буде певне обмеження в часі. Експериментальні задачі закріплять матеріал як теоретично так і практично. Метою проекту є звернути увагу учнів на те, що фізика цікава наука, дати змогу учням перейти на самостійне опрацювання матеріалу в позаурочний час, привити бажання широко використовувати ІКТ в навчальних цілях.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Учні створюють Т-схему, щоб порівняти і зіставити факти і вимисел. Вони використовують інформацію для того, щоб відобразити наявні знання і готовність до роботи над проектом. Т-схема роздруковуєтья для учнів, щоб вони могли порівняти і зіставити факти й вимисел. Вчитель пропонує презентацію для розуміння поступових кроків у роботі. Учні створюють особисті і загальну схему З-Х-Д . Схема використовується для оцінки початкових знань, мозкового штурму, обдумування дослідницьких питань. Використання З-Х-Д схеми перевіряє готовність і зацікавленість учнів і в ході всього проекту заохочує учнів до пізнання, оскільки вони повертаються до неї декілька разів впродовж проекту. Постановка запитань дозволяє відстежувати просування учнів, тестувати розуміння і залучати учнів до мислення вищих рівнів. Вчитель ставить запитання до груп і в ході консультацій. Крім того, учні постійно повертаються до основних запитань, що скеровують вивчення теми. Учні планують зустрічі для оцінювання розуміння учнями наукових матеріалів і письмові роботи для забезпечення зворотного зв'язку, пояснення незрозумілих питань, у разі потреби проведіть додаткові уроки. Наперед заплановані запитання і записи допомагають документувати таке оцінювання проекту. В процесі реалізації проекту учні проходять online-тестування. Для відслідковування відповідей учнів вчитель переглядає діаграму відповідей учні створюють блог, використовують контрольний список оцінювання блогу для відслідковування свого прогресу в роботі та знайомляться з інструкцією, щодо створення блогу. Учні оцінюють те, як вони працюють у групі. Оцінюються групові процеси і якість фінального спільного продукту. Учні використовують щоденник дослідження, Лабораторний журнал, груповий план, рефлексію і бюлетень для оцінювання розуміння наукових концепцій і процесів за заданими критеріями. Критерії оцінювання допомагають учням самим оцінювати своє просування. Форми оцінювання змісту з коефіцієнтами і балами використовується і для завершального оцінювання, де враховується оцінка за презентацію, публікацію, блог.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Мартинюк Світлана Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери