Відмінності між версіями «Портфоліо Рудь Алли»
(→Оцінювання (стислий опис і інструменти)) |
(→План вивчення теми (вставити файл)) |
||
Рядок 24: | Рядок 24: | ||
=План вивчення теми (вставити файл)= | =План вивчення теми (вставити файл)= | ||
− | [https://drive.google.com/file/d/0B_FK-k9nA0QZQk1wclcwR1NITFE/edit?usp=sharing План вивчення] | + | [https://drive.google.com/file/d/0B_FK-k9nA0QZQk1wclcwR1NITFE/edit?usp=sharing План вивчення теми] |
[https://drive.google.com/file/d/0B_FK-k9nA0QZckpSMGRBQ2xDVVU/edit?usp=sharing План реалізації] | [https://drive.google.com/file/d/0B_FK-k9nA0QZckpSMGRBQ2xDVVU/edit?usp=sharing План реалізації] |
Версія за 23:06, 10 січня 2014
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Народний календар
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Природознавство, Літературне читання, Математика
Вік учнів, клас
2клас, 7 - 8 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Даний проект реалізується у 2 класі.
У програмі проект вивчається у темі «Погода взимку (зміна температури, хмарність, опади). Народні прикмети про погоду взимку. Які спостереження за природою допомогли людині створити календар?"
У ході цього проекту учні навчаться здобувати інформацію та досліджувати назву та походження зимових місяців, добирати народні прикмети, вести спостереження за природними явищами і заносити їх в щоденник спостережень, на основі спостережень побудувати графік, що показує стан погоди за місяць і спрогнозувати погоду на майбутнє.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
При вивченні теми використовуються різноманітні методи та інструменти оцінювання. Таке оцінювання допомагає учням і вчителю поставити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у навчанні учнів, забезпечувати зворотній зв’язок, оцінювати мислення, продукт діяльності учнів та його представлення, а також відобразити увесь навчальний цикл. Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб перевірити мислення учнів та їх міркування. Перед першим заняттям учитель демонструє учням презентацію навчального проекту1 або презентацію 2 та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей класу форми З-Х-Д. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. Крім того, учитель знайомить учнів із формою «Я-Розумію!» у розділі підготовка до 1 заняття. У цей час відбувається включення суб’єктивного досвіду та оцінка початкових уявлень учнів з теми проекту. У процесі роботи учні використовують контрольний список дослідження та блогу для проведення самооцінювання. В процесі роботи над проектом учні працюють із формою «Я-Розумію!» та записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до Журналів спостережень. Крім того, учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання публікації, презентації (продукту). Учні працюють із формою «Я-Розумію!» та записують свої результати до Журналів спостережень за рахунок чого проводиться самооцінювання роботи над проектом. Крім того, учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно, або у блозі пороекту. З метою оцінювання результатів дослідження, блогу та підсумкової презентації та підсумкової публікації використовуються відповідні форми оцінювання. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника. З метою визначення самоспрямування учнів використовується відповідний контрольний список. Учні використовують самооцінювання журналів досліджень для того, щоб визначити чи правильно вони ведуть ці журнали і що необхідно до них додати. Самооцінювання (рефлексія) проведеної роботи учні роблять в учнівському блозі.
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Рудь Алла Володимирівна
Фах, навчальний предмет
Вчитель початкових класів
Навчальний заклад
заклад "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей №7 Вінницької міської ради"
Місто\село, район, область
м.Вінниця
Контактні дані
alla.rud02atgmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
02 - 10. 01. 2014
Місце проведення тренінгу
заклад "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей №7 Вінницької міської ради"
Тренери
Пойда Сергій Андрійович