Відмінності між версіями «Портфоліо Харченко Оксани Олександрівни для учнів 7 класу з української мови за темою "І дим Батьківщини солодкий"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 31: Рядок 31:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
[[Файл:Метод проектів 1.jpg|500px|thumb|left]]
+
[[Файл:Метод проектів 100.jpg|500px|thumb|left]]
 
   
 
   
[[Файл:Метод проектів 2.jpg|500px]]
+
[[Файл:Метод проектів 200.jpg|500px]]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 22:30, 6 грудня 2013


Назва навчальної теми

І дим Батьківщини солодкий

Основний та другорядні навчальні предмети

  • Основний - українська література
  • Другодядні навчальні предмети - історія, українська мова

Вік учнів, клас

  • 7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

  • У данному проекті ми познайомимося з українською народною думою як

жанром художньої літератури, їх різновидами, особливостями жанру, тематичною спрямованістю твору «Маруся Богуславка». Опрацюємо її ідейний зміст, проаналізуємо образ української полонянки Марусі, її сміливий, героїчний вчинок; розвинемо навички аналізу художнього образу, культуру зв’язного мовлення, логічне мислення, пам’ять; вміння узагальнювати, робити висновки; закріпимо почуття любові до вітчизни — одної з найбільших людських чеснот, поваги до культурної спадщини рідного краю.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

  • Вчителі постійно збирають неформальну і формальну інформацію про те, як вчаться їх учні. Вони перевіряють тести і письмові завдання, стежать за роботою в малих групах, спостерігають за учнями у процесі роботи у структурованих і неструктурованих видах діяльності. Ця інформація потрібна для різних цілей, починаючи з бесід з батьками, закінчуючи виставленням оцінок за засвоєння вимог програм. Проте, коли вчителі систематично збирають достовірну інформацію щодо навчання учнів і ефективно її використовують, вони зможуть допомогти їм розвинути навички мислення та покращити якість навчання.

Оцінювання – звичайна процедура для сучасної школи. Зазвичай воно здійснюється традиційними способами. Поряд з цим існує велика кількість різноманітних варіантів оцінювання, які більше відповідають педагогічним потребам вчителів і навчальним потребам учнів. Існують такі види оцінювання як формуюче та підсумкове. Оцінювання, що здійснюється на початку вивчення теми і постійно в ході навчання, називається формуючим оцінюванням. Хоча формуюче оцінювання дає вчителям і учням уявлення про їх успіхи під час роботи над темою, на певному етапі у багатьох учителів виникає необхідність зробити звіт про успішність учнів за наслідками окремо взятого проекту або теми. Учні теж хочуть і повинні знати, наскільки успішно вони справилися з проектом чи засвоїли тему. Такий спосіб оцінювання після завершення теми або проекту, називається підсумковим оцінюванням. Систематичне використання формуючого оцінювання веде до виникнення ситуації, в якій учні не лише отримують корисну інформацію про власні навчальні досягнення, але й активно беруть участь у процесі усвідомлення потреби набуття знань та навичок. Формуюче оцінювання є компонентом особистісно-орієнтованого навчання. Ефективне використання формуючого оцінювання та реального застосування особистісно-орієнтованого навчання – формування нової культури, орієнтованої на учня, вимагають підтримки на кожному рівні.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

500px

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери