Відмінності між версіями «Учнівська вікі-стаття "«Горе переможеним» і горе переможцям?»»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Мета дослідження)
(Результати дослідження)
Рядок 23: Рядок 23:
  
 
==Результати дослідження==
 
==Результати дослідження==
 +
Нами був проведений дослідження біографічних відомостей поетів та письменників з різних куточків Європи, їхніх поетичних та прозаїчних творів, присвячених Другій світовій війні. В результаті аналізу ми з’ясували наступне:
 +
* ХХ століття увійшло в історію нашої цивілізації як найбільш жорстоке, войовниче. Крайнім виявом жорстокості був фашизм часів Другої світової війни. Проти звірств фашистів нацистської Німеччини об’єдналися держави, народи, люди доброї волі з усього світу. Події війни спонукають письменників різних країн замислитися над спільним історичним досвідом людства.
 +
* Незважаючи на те, що багато поетів та письменників волею долі упродовж війни знаходилися «по різні сторони барикад», у їхніх творах чітко прослідковується спільне зображення Другої світової як величезного лиха, горя, навіть Апокаліпсису.
 +
* Прочитавши твори різних жанрів митців з різних країн Європи, можна сказати, що їх об’єднує тема засудження війни і проблема історичної пам’яті.
  
 
==Висновки==
 
==Висновки==

Версія за 13:58, 31 жовтня 2013



Назва проекту

«Горе переможеним» і горе переможцям?»

Автори проекту

Група учнів 7 класу

Тема дослідження

Відображення трагедії Другої світової війни у творах поетів та письменників з різних куточків Європи.

Проблема дослідження

Якою зображено Другу світову війну у творах митців колишнього Радянського Союзу та Європи?

Гіпотеза дослідження

«У війні не буває переможців, тільки переможені»(А. Чемберлен)

Мета дослідження

Метою дослідження є з’ясування особливостей світоглядних позицій щодо Другої світової війни митців з різних куточків Європи.

Результати дослідження

Нами був проведений дослідження біографічних відомостей поетів та письменників з різних куточків Європи, їхніх поетичних та прозаїчних творів, присвячених Другій світовій війні. В результаті аналізу ми з’ясували наступне:

  • ХХ століття увійшло в історію нашої цивілізації як найбільш жорстоке, войовниче. Крайнім виявом жорстокості був фашизм часів Другої світової війни. Проти звірств фашистів нацистської Німеччини об’єдналися держави, народи, люди доброї волі з усього світу. Події війни спонукають письменників різних країн замислитися над спільним історичним досвідом людства.
  • Незважаючи на те, що багато поетів та письменників волею долі упродовж війни знаходилися «по різні сторони барикад», у їхніх творах чітко прослідковується спільне зображення Другої світової як величезного лиха, горя, навіть Апокаліпсису.
  • Прочитавши твори різних жанрів митців з різних країн Європи, можна сказати, що їх об’єднує тема засудження війни і проблема історичної пам’яті.

Висновки

Корисні ресурси