Відмінності між версіями «Портфоліо Мальцевої Галини з теми: "Комп’ютерна графіка в інформаційному просторі"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 17: Рядок 17:
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
При вивченні теми використовується різноманітні методи та інструменти оцінювання. Таке оцінювання допомагає учасникам проекту поставити навчальні цілі, відслідковувати прогрес навчання, оцінювати мислення, продукт діяльності учнів та його представлення, відображати весь навчальний цикл.
 
При вивченні теми використовується різноманітні методи та інструменти оцінювання. Таке оцінювання допомагає учасникам проекту поставити навчальні цілі, відслідковувати прогрес навчання, оцінювати мислення, продукт діяльності учнів та його представлення, відображати весь навчальний цикл.
Перед початком проекту учитель демонструє презентацію [https://docs.google.com/file/d/0B7Vn8sFsuBaUOE1hdG9obHRfQlU/edit?usp=sharing], використовує ЗХД-схему та Асоціативний кущ для з’ясування навчальних проблем учнів та їх попередні знання з теми. Впродовж проекту учитель надає консультацію, використовує контрольні списки і форми оцінювання продуктів учнівської діяльності. Напикінці проекту учні заповнюють ЗХД-таблицю, учитель перевіряє набуті знання за допомогою опитування. За допомогою форм оцінювання відбувається постійно само оцінювання і взаємооцінювання учнів. Наприкінці проекту відбувається презентація результатів.
+
Перед початком проекту учитель демонструє презентацію [https://docs.google.com/file/d/0B7Vn8sFsuBaUOE1hdG9obHRfQlU/edit?usp=sharing], використовує ЗХД-схему[https://docs.google.com/file/d/0B7Vn8sFsuBaUVU9SVXBFTXlnQXc/edit?usp=sharing] та Асоціативний кущ[https://docs.google.com/file/d/0B7Vn8sFsuBaUMURWbjF0bjZua00/edit?usp=sharing] для з’ясування навчальних проблем учнів та їх попередні знання з теми. Впродовж проекту учитель надає консультацію, використовує контрольні списки і форми оцінювання продуктів учнівської діяльності. Напикінці проекту учні заповнюють ЗХД-таблицю, учитель перевіряє набуті знання за допомогою опитування. За допомогою форм оцінювання відбувається постійно само оцінювання і взаємооцінювання учнів. Наприкінці проекту відбувається презентація результатів.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 16:55, 13 вересня 2013


Назва навчальної теми

Комп'ютерна графіка.Комп’ютерні презентації та публікації.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика. Українська мова, образотворче мистецтво.

Вік учнів, клас

9 клас та 10 клас, 15-16 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект розрахований на учнів 9 класів, які розпочали вивчення теми «Комп’ютерна графіка» та учнів 10 класів, які вивчають тему «Комп’ютерні презентації та публікації».Учні вивчають поняття векторного, растрового, фрактального зображення;властивості поширених форматів графічних файлів, призначення та різновиди засобів обробки графічних даних;порівнюють властивості векторних, растрових, фрактальних та 3D зображень; використовують спеціалізовані програмні засоби для перегляду зображень.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

При вивченні теми використовується різноманітні методи та інструменти оцінювання. Таке оцінювання допомагає учасникам проекту поставити навчальні цілі, відслідковувати прогрес навчання, оцінювати мислення, продукт діяльності учнів та його представлення, відображати весь навчальний цикл. Перед початком проекту учитель демонструє презентацію [1], використовує ЗХД-схему[2] та Асоціативний кущ[3] для з’ясування навчальних проблем учнів та їх попередні знання з теми. Впродовж проекту учитель надає консультацію, використовує контрольні списки і форми оцінювання продуктів учнівської діяльності. Напикінці проекту учні заповнюють ЗХД-таблицю, учитель перевіряє набуті знання за допомогою опитування. За допомогою форм оцінювання відбувається постійно само оцінювання і взаємооцінювання учнів. Наприкінці проекту відбувається презентація результатів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учнівська Вікі-стаття "Формати графічних файлів"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Галина Мальцева

Фах, навчальний предмет

Вчитель інформатики

Навчальний заклад

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Роменської міської ради Сумської області

Місто\село, район, область

м.Ромни, Сумська область

Контактні дані

galina.maltseva@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

09.09.2013 - 15.09.2013

Місце проведення тренінгу

Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Тренери

Герасименко Наталія Вікторівна

Силка Олексій Олександрович