Відмінності між версіями «Портфоліо Гоман Марії з теми "Використання фразеологізмів на уроках англійської мови як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 28: Рядок 28:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
Проводиться обговорення та опитування учнів щодо визначення рівня попередніх знань для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектами ([https://docs.google.com/file/d/0B1jvkyJsDCZqMV9BSVdqX1ZVRjA/edit?usp=sharing асоціативний кущ]); опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів. Учні використовують форму оцінювання для здійснення учнями само оцінювання своєї роботи ([https://docs.google.com/file/d/0B1jvkyJsDCZqb3NZN1FVT1J4R0k/edit?usp=sharing форма самооцінювання]) та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Проводиться [https://docs.google.com/forms/d/11i97XDGxu5xmqEJEt6eWQ6h_KC65kha0DPwRBli58SA/viewform Онлайн опитування] знань учнів. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму [https://docs.google.com/file/d/0B1jvkyJsDCZqZXh0VjdfMEdfMEk/edit?usp=sharing форму оцінювання] презентації проектів.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 11:02, 14 червня 2013


Назва навчальної теми

"Використання фразеологізмів на уроках англійської мови як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова

Вік учнів, клас

14-15 років, 9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект реалізується у 9 класі за темою «Використання фразеологізмів для активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках англійської мови». Учні здійснюють дослідження, використовуючи матеріали вчителя, посібники з крилатими виразами, історичні довідки, книжки з мовознавства, науково-популярні книги, Інтернет-ресурси. Проект розрахований 12 уроків. Учитель зазначає тему, дає на початкову етапі питання та завдання у вигляді асоціативного куща, чим проводить вхідне оцінювання. Розбиває клас на групи, в якій визначає ролі кожного учня, кожній групі дає тематичні питання. Впродовж роботи над проектом проводить анкетування, консультації як індивідуальні, так і групові. Здійснює різні форми оцінювання (самооцінка, взаємооцінка), учні ведуть журнали спостережень, здають звіти, письмові огляди. Наприкінці проектної діяльності учні демонструють проект у вигляді мультимедійної презентації і захищають його. Далі проводиться підсумкове оцінювання виставляється оцінка кожній групі і кожному учневі.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Проводиться обговорення та опитування учнів щодо визначення рівня попередніх знань для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектами (асоціативний кущ); опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів. Учні використовують форму оцінювання для здійснення учнями само оцінювання своєї роботи (форма самооцінювання) та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Проводиться Онлайн опитування знань учнів. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації проектів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери