Відмінності між версіями «Педрада тренінгу 26.03.2013.Синельникове.Модуль8»
Матеріал з Iteach WIKI
Bnn803 (обговорення • внесок) |
|||
| Рядок 7: | Рядок 7: | ||
|<font color="#5050ff">Шляхи вирішення</font> | |<font color="#5050ff">Шляхи вирішення</font> | ||
|- | |- | ||
| − | |??? | + | |??? Під час оцінювання учні не завжди чесно оцінюють:) |
|!!! | |!!! | ||
|- | |- | ||
Версія за 13:09, 28 березня 2013
Поділіться своїми ідеями щодо проблем, що виникають під час залучення учнів до процесу оцінювання та засобів і стратегій їх подолання.
| Проблема | Шляхи вирішення |
| ??? Під час оцінювання учні не завжди чесно оцінюють:) | !!! |
| ??? | !!! |
| ??? | !!! |
| ??? | !!! |
| ??? | !!! |
| ??? | !!! |
| ??? | !!! |
| ??? | !!! |
| ??? | !!! |
| ??? | !!! |
| ??? | !!! |
Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Синельникове, 18 березня - 30 березня 2013