Педрада тренінгу 26.03.2013.Синельникове.Модуль8

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Поділіться своїми ідеями щодо проблем, що виникають під час залучення учнів до процесу оцінювання та засобів і стратегій їх подолання.


Проблема Шляхи вирішення
Під час оцінювання учні не завжди чесно оцінюють:) Для подолання ціх трудностей пропоную зміну ролей учнів
Необ'єктивність учнів під час оцінювання учнівських робіт. Розробити чіткі критерії оцінювання,стимулювати дух суперництва.
Під час залучення учнів до оцінювання робіт своїх однокласників виникає проблема об'єктивності оцінювання через особисті стосунки учнів:) Допомогою у вирішенні цієї проблеми може бути використання карток-пам'яток вимог до оцінювання роботи, в якій вказані елементи діяльності та критерії оцінювання.
Під час оцінювання виникає проблема диференціації оцінювання робіт учнями :) Для подолання цієї проблеми можна практикувати використання карткиоцінювання презентацій,публікацій тощо.Створювати диференційовані тестові завдання.
Яким чином допомогти учням стати спеціалістами з оцінювання та самооцінювання. Запропонувати розробити ряд вимог, які повинні бути реалізовані у виконаній роботі. За кожну вимогу певні бали – таким чином, оцінка буде найбільш об’єктивною.
Під час роботи виникає проблема з дитячою самооцінкою своєї роботи:) Пропоную учням провести самоконтроль та взаємоконроль.
Під час оцінювання робіт учнів виникає проблема деференціації. На початку роботи ознайомити учнів з тим, як буде оцінюватися завдання кожної групи.
??? !!!
??? !!!
??? !!!
??? !!!Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Синельникове, 18 березня - 30 березня 2013