Відмінності між версіями «Портфоліо Єрмоленко Надії Іванівни з теми "Гідросфера"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Навчальні цілі)
Рядок 23: Рядок 23:
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 +
1. Учні навчаться знаходити інформацію та обговорювати всією групою план реалізації проекту з метою підвищення його ефективності.
 +
2. Навчаться працювати у команді таким чином щоб учні усвідомили творчу взаємозалежність членів колективу, інтенсивно спілкувались між собою, зрозуміли особисту участь і відповідальність за успіх спільної роботи.
 +
3. В учнів сформулюються вміння роботи з сучасними програмними засобами для створення блогів та презентацій. .
 +
4. Спрямовують мультимедійні засоби та ресурси на навчання технологічним та інтелектуальним вмінням у індивідуальному режимі.
 +
5. Навчаються створювати та працювати з мультимедійними засобами, що підвищують наочність та відповідають ергономічним вимогам.
 +
6. Підвищуються інтерес учнів до роботи та їх активність, розвивають власний стиль мислення, вміють формувати власне мислення та приймати рішення, працювати в парах.
 +
7. Навчаться обробляють зібрані матеріали на комп’ютері: створювати та редагувати текстовий, анімаційний супровід. Використовувати програми редагування комп’ютерної графіки та анімації  (3D Studio, Adobe PhotoShop).
 +
8. Зрозуміють принцип побудови медіа повідомлень, того, для яких цілей та із застосуванням яких інструментів та за яких умов вони зроблені, їх характеристик.
 +
9. Способи збору інформації різними особами.
 +
10. Сформується вміння представляти результати своєї діяльності у вигляді блогу.
 +
11. При демонстрації результату своєї діяльності в учнів формуються вміння виступати перед аудиторією, вміння коротко сформулювати свою думку, використовувати різні мультимедійні засоби, вміння відбирати найяскравіші переконливі факти для аргументації думок.
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=

Версія за 14:34, 1 березня 2013



Назва проекту

Гідросфера

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія, картографія, інформатика, біологія

Навчальна тема

Гідросфера та її основні частини.

Вік учнів, клас

6 клас, 9 - 10 років

Стислий опис проекту

Було створена учительська презентація, було обрано тему проекту «Вплив гідросфери на навколишній світ» з розділу «Географічна оболонка та її складові. Використовуючи свій досвід роботи минулих років та опираючись на знання отримані у початковій школі намагаюся формувати знання про водну оболонку землі, кругообіг води в природі, виховувати бережливе ставлення до водних багатств планети, вчитися користуватися атласами, контурною картою, додатковою літературою, Інтернетом, та створювати учнівські презентації. В процесі роботи над проектом «Води суходолу» перша група учнів створили блог, в якому активно спілкуються протягом всього проекту, радять один одному як краще створити та оформити блог, обмінюються прикладами своїх блогів, що знайшли у Інтернеті, проводять опитування серед учнів та вчителів. Друга група учнів «Всезнайки» займалися створювання презентації за темою «Як утворюються болота». В презентації були висвітлений вступ до теми, дана класифікація боліт, та загальна географія боліт, Учнями були представлені різноманітні фотокартки боліт». На завершальному етапі роботи над проектом «Води суходолу» учні повинні представити результати своїй роботи у блозі, де вони викладають план створення навчального відео ролика, посилання на опитувальник, аналіз результатів опитування, представлений у вигляді діаграми. По результатам їх роботи можна дізнатись чому учні навчилися і які знання вони збережуть для наступного проекту, для цього учні повинні продемонструвати ступінь розуміння та володіння навичками. По результати їхньої роботи ми дізналися як співпрацювували учні у групах, чого навчилися, спостерігали за їхньою зацікавленістю.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

1. Учні навчаться знаходити інформацію та обговорювати всією групою план реалізації проекту з метою підвищення його ефективності. 2. Навчаться працювати у команді таким чином щоб учні усвідомили творчу взаємозалежність членів колективу, інтенсивно спілкувались між собою, зрозуміли особисту участь і відповідальність за успіх спільної роботи. 3. В учнів сформулюються вміння роботи з сучасними програмними засобами для створення блогів та презентацій. . 4. Спрямовують мультимедійні засоби та ресурси на навчання технологічним та інтелектуальним вмінням у індивідуальному режимі. 5. Навчаються створювати та працювати з мультимедійними засобами, що підвищують наочність та відповідають ергономічним вимогам. 6. Підвищуються інтерес учнів до роботи та їх активність, розвивають власний стиль мислення, вміють формувати власне мислення та приймати рішення, працювати в парах. 7. Навчаться обробляють зібрані матеріали на комп’ютері: створювати та редагувати текстовий, анімаційний супровід. Використовувати програми редагування комп’ютерної графіки та анімації (3D Studio, Adobe PhotoShop). 8. Зрозуміють принцип побудови медіа повідомлень, того, для яких цілей та із застосуванням яких інструментів та за яких умов вони зроблені, їх характеристик. 9. Способи збору інформації різними особами. 10. Сформується вміння представляти результати своєї діяльності у вигляді блогу. 11. При демонстрації результату своєї діяльності в учнів формуються вміння виступати перед аудиторією, вміння коротко сформулювати свою думку, використовувати різні мультимедійні засоби, вміння відбирати найяскравіші переконливі факти для аргументації думок.

Опис оцінювання

Діяльність учнів і вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ