Відмінності між версіями «Портфоліо Матвійчук Олени з теми "Права людини і громадянина"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 28: Рядок 28:
 
«Правознавці» - з’ясовують за Конституцією України права людини і громадянина?
 
«Правознавці» - з’ясовують за Конституцією України права людини і громадянина?
 
Завершуючи навчальний проект, учитель пропонує учням дати відповідь на ключове питання.
 
Завершуючи навчальний проект, учитель пропонує учням дати відповідь на ключове питання.
      Результати своєї роботи над проектом учні викладають у вигляді презентації - [[https://docs.google.com/file/d/0B8AaiPmezPT-NVpWbXhtelg3dWs/edit?usp=sharing презентація]], wiki-статті -[[wiki-стаття "Взаємозв’язок  першого, другого, третього  поколінь прав людини"]] та блогу - [[http://nachivrazenna.blogspot.com/ блог]]. По закінченню роботи учні відповідають на питання опитувальника - [[https://docs.google.com/forms/d/1dN4eLysV5U8jloVVL9ZsCW4v92Xi6qOkn17_wH9RMF8/edit?usp=sharing опитувальник]].
+
Результати своєї роботи над проектом учні викладають у вигляді презентації -[[https://docs.google.com/file/d/0B8AaiPmezPT-NVpWbXhtelg3dWs/edit?usp=sharing презентація]], wiki-статті -[[wiki-стаття "Взаємозв’язок  першого, другого, третього  поколінь прав людини"]] та блогу -[[http://nachivrazenna.blogspot.com/ блог]]. По закінченню роботи учні відповідають на питання опитувальника - [[https://docs.google.com/forms/d/1dN4eLysV5U8jloVVL9ZsCW4v92Xi6qOkn17_wH9RMF8/edit?usp=sharing опитувальник]].
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 13:30, 16 лютого 2013


Назва навчальної теми

Права людини і громадянина

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальний проект з правознавства інтегрований з ІКТ

Вік учнів, клас

10 клас, 16 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Мета проекту познайомити учнів з основними правами людини. Сформувати в них почуття власної гідності, поваги до прав людини, гуманістичних традицій та загальнолюдських цінностей, здатності формувати власну етичну позицію та дотримуватися правил соціально відповідальної поведінки. За умовами проекту учні діляться на декілька груп, кожна з них досліджує одне з тематичних питань. Думки стосовно роботи над проектом описують в блозі.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

При вивченні теми використовувати різноманітні методи та інструменти оцінювання. Оцінювання відбувається впродовж усієї навчальної теми, щоб перевірити мислення учнів та їх міркування. ЗХД- схема допоможе відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів. Був створений асоціативний кущ [Асоціативний кущ], за допомогою нього ми визначили на якому етапі вивчення проекту знаходяться учні. Відповіді учнів на ключове питання під час написання ними блогу дає інформацію про те, як учні зуміли поєднати свою роботу в проекті з більш широкими питаннями. [Поточне оцінювання],[Підсумкове оцінювання]

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учитель ставить перед учнями ключове питання: чому права людини і громадянина є одним з фундаментальних понять у правознавстві? Учитель демонструє стартову презентацію - [стартова презентація], у ході якої обговорює з класом тематичні питання проекту та завдання для дослідження, працюють за ЗХД-схемою - [З-Х-Д - таблиця] та асоціативним кущем. Учні об’єднуються у малі групи для виконання завдань: «Дослідники» - дізнаються, які права людини визначено у Міжнародному пакті про економічні, соціальні, культурні права та у Загальній Декларації прав людини? «Науковці» - визначають перелік прав і свобод першого, другого та третього поколінь. «Правознавці» - з’ясовують за Конституцією України права людини і громадянина? Завершуючи навчальний проект, учитель пропонує учням дати відповідь на ключове питання. Результати своєї роботи над проектом учні викладають у вигляді презентації -[презентація], wiki-статті -wiki-стаття "Взаємозв’язок першого, другого, третього поколінь прав людини" та блогу -[блог]. По закінченню роботи учні відповідають на питання опитувальника - [опитувальник].

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Матвійчук Олена Борисівна

Фах, навчальний предмет

Правознавство

Навчальний заклад

Конотопська спеціалізована школа ІІ - ІІІ ст. №2.

Місто\село, район, область

м. Конотоп

Контактні дані

matvul45@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11.02.13 - 17.02.13

Місце проведення тренінгу

м. Конотоп

Тренери

Рідченко Л. О. Клочко О. М.