Відмінності між версіями «Обговорення:Портфоліо Зиц Світлана Володимирівна для учнів 7 класу з історії України за темою "Київська Русь"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вдалі моменти)
(Вдалі моменти)
Рядок 55: Рядок 55:
 
=ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ=
 
=ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ=
 
==Вдалі моменти==
 
==Вдалі моменти==
 +
 +
Портфоліо логічне, послідовне, актуальне. При незначному доопрацюванні буде цікавим для учнів даної вікової групи.--[[Користувач:Novickaja|Novickaja]] 15:24, 28 листопада 2012 (EET)
  
 
==Ідеї для покращення==
 
==Ідеї для покращення==

Версія за 16:24, 28 листопада 2012

Тема "Київська Русь",Зиц С.В. відповідає навчальній програмі, державним стандартам. Були дотримані всі необхідні правила при створенні публікацій, блогу. Тема проекту повністю розкрита. Проект призначений розвивати пізнавальний інтерес учнів; формувати уміння планувати роботу й орієнтуватися в інформаційному просторі. Портфоліо Зиц С.В. засвідчує те, що була проведена продуктивна робота тренінгу.

--Elena6454 16:18, 23 листопада 2012 (EET)


Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

=Вдалі моменти

Актуальна і цікава тема. Матеріал пов*язаний з навчальним предметом. Ключове питання, може здатись, що воно трохи надумане, але таке цікаве, глибоке і надзвичайно актуальне для сучасної молоді. Мабуть, це важливіше ніж деякі факти з інших предметів. Тематичні питання вдало розкривають творчий задум автора --Novickaja 15:04, 28 листопада 2012 (EET)

Ідеї для покращення

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Проект приємно дивує набором засобів оцінювання як на початку, продовж так і при завершенні діяльності.--Novickaja 15:08, 28 листопада 2012 (EET)

Ідеї для покращення

Приклад учнівської роботи

==Вдалі моменти==Сподобалась назва учнівської презентації. Спонукає до співпраці та відвертості. Сподобався висновок - він не лежить на поверхні.Робота учнів узагальнена презентацією. На мою думку, саме такий формат буде найдоцільнішим для теми даного проекту.--Novickaja 15:12, 28 листопада 2012 (EET)


Ідеї для покращення

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

=Вдалі моменти

Вчитель вдало пропонує пам’ятки нагадування і підказки.

Контрольні списки спільної роботи.

Бланки контролю за ходом роботи.--Novickaja 15:14, 28 листопада 2012 (EET)

Ідеї для покращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Документ для фасилітації допомогає учням працювати в групах. Вчителем здійснюватиметься фасилітація навчального процесу, учням надані інструкції та вказівки для допомоги їх навчанню.--Novickaja 15:22, 28 листопада 2012 (EET)

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Презентація для учнів дозволить активізувати роботу на початку роботи у проекті. Важливої складової є допоміжна презентація для учнів, що мають труднощі у навчанні--Novickaja 15:23, 28 листопада 2012 (EET)

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Портфоліо логічне, послідовне, актуальне. При незначному доопрацюванні буде цікавим для учнів даної вікової групи.--Novickaja 15:24, 28 листопада 2012 (EET)

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ