Відмінності між версіями «Портфоліо "Фонетика"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Повний План вивчення теми)
(Навчальні цілі)
Рядок 31: Рядок 31:
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 +
==Учні  знатимуть:
 +
 відомості  про голосні  і  приголосні  звуки;
 +
 правопис  ненаголошених  голосних;
 +
 складні  випадки  правопису  ненаголошених  голосних;
 +
 орфоепічні  норми;
 +
 способи  перевірки  правопису  ненаголошених  голосних.
 +
Учні  вмітимуть:
 +
 визначити  орфограму «Ненаголошені  голосні»;
 +
 знаходити  орфограму  в  невеликих текстах;
 +
 помічати недоліки  усного  і  писемного  мовлення  і  виправляти  їх;
 +
 формулювати  цілі  та завдання  уроку;
 +
 працювати  колективно, у парах, групах;
 +
 робити  висновки  й  узагальнення  щодо  спільної  роботи  з теми.
 +
Навики 21 сторіччя:
 +
 учні  будуть  розвивати  навички  критичного  мислення  і  вміння  вирішувати  проблеми; комутативні  навички  та  навички  співробітництва; вміння  працювати  з  інформацією, медіа та комп’ютерні  навички.
 +
 буде розвита  інформаційна  грамотність ІКТ, коли учні  будуть  оформляти кінцевий  продукт.
 +
 учні  опанують  життєвими  та кар’єрними  навичками, гнучкістю  та пристосовуваністю  коли вони працюють  разом в групах, навичками  ініціативи  та само спрямованості.
 +
 отримають  навички  лідерства  та  відповідальності  при  роботі  в  групах.==
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=

Версія за 17:17, 24 жовтня 2012


Зміст

Назва проекту

«Ненаголошені [е], [и], [о] в коренях слів»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська мова

Навчальні цілі

Повторення та поглиблення знань про основні правила написання й вимови ненаголошених голосних у коренях слів. Формування орфографічних та орфоепічних умінь і навичок школярів, їх фонематичного слуху. Вироблення умінь знаходити і виправляти орфографічні помилки у писемному мовленні. Збагачення активного словника учнів та розвиток їх слухового сприймання. Виховання пошани до рідної мови, розвиток критичного та логічного мислення, навчання через дидактичний матеріал відчувати красу слова.

Вік учнів, клас

13-14 років, 7 клас

Стислий опис проекту

==До початку проекту: 1. Було проведено бліц-опитуваня[[1]] учнів за допомогою тесту про вміння працювати з комп’ютерними програмами та Інтернетом (в залежності від того розподілено ролі в групі). 2. Визначення навчальних потреб учнів за допомогою Мозкової атаки – «Незакінчене речення»[[2]]. Реалізація проекту: 1. На початку проекту провести оцінювання знань за допомогою перевірочної роботи[[3]]. 2. Робота з таблицею «ЗХД»[[4]]. 3. Проводиться за контрольним списком групова робота над проектом. 4. Проводиться рефлексія за контрольними списками «Рефлексія»[[5]]. 5. В кінці провести самостійну роботу (правильне написання ненаголошених звуків у коренях). Після закінчення проекту: 1. Провести оцінювання презентацій «Фонетика»[[6]], «Мовлення»[[7]] за формою, вчитель повинен оцінити проекти учнів та їх переконливий виступ. 2. Провести самооцінювання роботи кожного учня в групі. 3. За допомогою форми «Оцінювання роботи групи»[[8]] захисту робіт учні оцінять діяльність кожної з груп.==

Повний План вивчення теми

[[9]]

Навчальні цілі

==Учні знатимуть:  відомості про голосні і приголосні звуки;  правопис ненаголошених голосних;  складні випадки правопису ненаголошених голосних;  орфоепічні норми;  способи перевірки правопису ненаголошених голосних. Учні вмітимуть:  визначити орфограму «Ненаголошені голосні»;  знаходити орфограму в невеликих текстах;  помічати недоліки усного і писемного мовлення і виправляти їх;  формулювати цілі та завдання уроку;  працювати колективно, у парах, групах;  робити висновки й узагальнення щодо спільної роботи з теми. Навики 21 сторіччя:  учні будуть розвивати навички критичного мислення і вміння вирішувати проблеми; комутативні навички та навички співробітництва; вміння працювати з інформацією, медіа та комп’ютерні навички.  буде розвита інформаційна грамотність ІКТ, коли учні будуть оформляти кінцевий продукт.  учні опанують життєвими та кар’єрними навичками, гнучкістю та пристосовуваністю коли вони працюють разом в групах, навичками ініціативи та само спрямованості.  отримають навички лідерства та відповідальності при роботі в групах.==

Опис оцінювання

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери