Відмінності між версіями «Портфоліо Гончарука Віталія Дмитровича на тему: Навіщо людині чисте повітря?»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя)
(Діяльність учнів та вчителя)
Рядок 43: Рядок 43:
 
'''''Діяльність учнів:'''''
 
'''''Діяльність учнів:'''''
 
'''''Учні знайомляться з планом проекту вчителя, з критеріями оцінювання кожного виду робіт, вчаться створювати презентації, публікації, вікі-статті, готувати буклети згідно з темою проекту. Повинні вміти самостійно працювати, обробляти інформацію, виділяти головне та відстоювати свою точку зору.
 
'''''Учні знайомляться з планом проекту вчителя, з критеріями оцінювання кожного виду робіт, вчаться створювати презентації, публікації, вікі-статті, готувати буклети згідно з темою проекту. Повинні вміти самостійно працювати, обробляти інформацію, виділяти головне та відстоювати свою точку зору.
Учні повинні зрозуміти що така робота вимагає ретельної обробки знайденого матеріалу, виділення головного з безліч інформації, аналіз, синтез, дотримання логіки викладення інформації, грамотного написання та оформлення, використання комп'ютерних технологій. Головне - кожен повинен бути задіяним.'''''
+
'''''Учні повинні зрозуміти що така робота вимагає ретельної обробки знайденого матеріалу, виділення головного з безліч інформації, аналіз, синтез, дотримання логіки викладення інформації, грамотного написання та оформлення, використання комп'ютерних технологій. Головне - кожен повинен бути задіяним.'''''
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 11:38, 18 вересня 2012


Назва проекту

Чи потрібне людям чисте повітря

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія, екологія, географія

Навчальні цілі

В учнів будуть формуватися навички створення презентацій за темою «Оксиген. Кисень» . В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами – пошук навчального матеріалу в інтернеті, опрацювання наукової літератури, перегляд науково-пізнавальних журналів та публікацій в бібліотеці, зв'язок з життям. Впроваджують аналіз, а саме учні аналізують відмінність чистих оксисену і кисню, які є способи добування кисню. Впорядкування – де будуть використовуватися ці знання в сучасному житті в новітніх технологіях.

Вік учнів, клас

12-14 років 7 клас

Стислий опис проекту

У навчальному проекті беруть участь учні 7 класу. Тема 2: Метали і неметали. Основні види діяльності: групова, у парах, індивідуальна. Передбачається використання ігрових моментів,. Складання карток самоаналізу знань із теми, заповнення колонок таблиць «Знаю» або «Хочу знати» Учні створюють міні проекти: -Презентація «Навіщо потрібен кисень?» -Публікація «Вплив чистоти повітря на здоров'я людини» -Вікі-статтю «Чи потрібен чистий кисень?»

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

Осмислення – наприклад, чи існує в природі абсолютно чистий кисень. Учні навчаться переконливо демонструвати відомості про способи добування кисню, переконливо доказуючи, що саме цей спосіб буде оптимальним в даному випадку, яким чином дана речовина використовуватися в повсякденному житті, промисловості, науці та інших галузях життя, добираючи відповідні типи за допомогою відео презентацій, малюнків, або інших засобів візуалізації даних. Формування в учнів уміння з’ясовувати ознаки, за якими можна знайти відмінності та схожість сполук кисню. Учні зможуть визначати та складати стислий опис властивостей кисню, різних способів добування та використання у промисловості, основних ідей та допоміжних деталей у сучасному житті.

Опис оцінювання

В учнів будуть формуватися навички створення презентацій за темою «Оксиген. Кисень» . В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами – пошук навчального матеріалу в інтернеті, опрацювання наукової літератури, перегляд науково-пізнавальних журналів та публікацій в бібліотеці, зв'язок з життям. Впроваджують аналіз, а саме учні аналізують відмінність чистих оксисену і кисню, які є способи добування кисню. Впорядкування – де будуть використовуватися ці знання в сучасному житті в новітніх технологіях. Осмислення – наприклад, чи існує в природі абсолютно чистий кисень. Учні навчаться переконливо демонструвати відомості про способи добування кисню, переконливо доказуючи, що саме цей спосіб буде оптимальним в даному випадку, яким чином дана речовина використовуватися в повсякденному житті, промисловості, науці та інших галузях життя, добираючи відповідні типи за допомогою відео презентацій, малюнків, або інших засобів візуалізації даних. Формування в учнів уміння з’ясовувати ознаки, за якими можна знайти відмінності та схожість сполук кисню. Учні зможуть визначати та складати стислий опис властивостей кисню, різних способів добування та використання у промисловості, основних ідей та допоміжних деталей у сучасному житті.

Діяльність учнів та вчителя

Діяльність вчителя: Починаючи роботу над проектом, необхідно сформулювати ключове та тематичні питання, тобто скласти план проекту. Наступним етапом є розробка критеріїв оцінювання кожного виду робіт: створення презентацій, публікацій, вікі-сторінок, підготовка буклету про проектний метод, створення презентації про даний проект. Впродовж проекту вчитель спостерігає за роботою учнів, контролює та консультує їх, у разі необхідності певна корекція. Наприкінці проекту вчитель залучає учні до оцінювання та оцінює роботи. Діяльність учнів: Учні знайомляться з планом проекту вчителя, з критеріями оцінювання кожного виду робіт, вчаться створювати презентації, публікації, вікі-статті, готувати буклети згідно з темою проекту. Повинні вміти самостійно працювати, обробляти інформацію, виділяти головне та відстоювати свою точку зору. Учні повинні зрозуміти що така робота вимагає ретельної обробки знайденого матеріалу, виділення головного з безліч інформації, аналіз, синтез, дотримання логіки викладення інформації, грамотного написання та оформлення, використання комп'ютерних технологій. Головне - кожен повинен бути задіяним.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери