Відмінності між версіями «Портфоліо Співак Л. Є. "Як минуле впливає на майбутнє"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя)
(Опис оцінювання)
Рядок 32: Рядок 32:
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
  
 +
Оцінюватися повинна вся робота учнів над проектом, а не тільки її кінцевий продукт. Якщо учні в ході роботи над проектом постійно здійснюють зворотний зв'язок з учителем, імовірність виконання ними якісної роботи істотно зростає.
 +
Проводиться заповнення таблиці з-х-д.
 +
Учні з самого початку роботи над проектами використовують: контрольний список для сайту, контрольний список для блогу, контрольний список для інформаційного бюлетеню, контрольний список для друкованої газети та контрольний список для оцінювання однолітками презентації.
 +
Учні можуть орієнтуватися на дані листи при розробці і створенні презентацій, буклетів, веб-сторінок, вікі-статті ,щоб здійснювати самооцінку свого просування у навчанні.
 +
Оцінювання здійснюється вчителем протягом всієї проектної діяльності. Спостерігається робота учнів над продуктами діяльності, проводяться призначені консультації.
 +
Підсумкове обговорення: всім учасникам підсумкового обговорення пропонується заповнити анкету, відповіді на запитання анкети допоможуть у підсумковому оцінюванні діяльності над проектом.
  
  

Версія за 20:26, 5 вересня 2012

Назва проекту

М. Стельмах "Гуси-лебеді летять"...

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Народознавство,світова література, етика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Про далекі минулі часи

План вивчення теми

Стислий опис проекту

Повний План вивчення теми

Приклад буклету

Приклади презентацій

[[1]]

Навчальні цілі

Цілі 21 століття: Творчість і інноваційність Здатність оригінальності та інноваційності в діяльності Розвиток, впровадження та донесення нових ідей до інших Відкритість до та сприяння новим та різноманітним перспективам Комунікативні навички та навички співробітництва Ефективне формулювання думок та ідей шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення та написання Демонстрація можливості ефективно співпрацювати з різноманітними групами Гнучкість та готовність до застосування необхідних компромісів з метою здійснення спільного завдання Прийняття відповідальності за результати спільної роботи

Опис оцінювання

Оцінюватися повинна вся робота учнів над проектом, а не тільки її кінцевий продукт. Якщо учні в ході роботи над проектом постійно здійснюють зворотний зв'язок з учителем, імовірність виконання ними якісної роботи істотно зростає. Проводиться заповнення таблиці з-х-д. Учні з самого початку роботи над проектами використовують: контрольний список для сайту, контрольний список для блогу, контрольний список для інформаційного бюлетеню, контрольний список для друкованої газети та контрольний список для оцінювання однолітками презентації. Учні можуть орієнтуватися на дані листи при розробці і створенні презентацій, буклетів, веб-сторінок, вікі-статті ,щоб здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем протягом всієї проектної діяльності. Спостерігається робота учнів над продуктами діяльності, проводяться призначені консультації. Підсумкове обговорення: всім учасникам підсумкового обговорення пропонується заповнити анкету, відповіді на запитання анкети допоможуть у підсумковому оцінюванні діяльності над проектом.



Види формуючого оцінювання

Оцінювання в проектному навчанні

Оцінювання навичок самооцінювання та рефлексії

Оцінювання навичок спільної діяльності

Планування оцінювання

Самооцінювання прикладу учнівської роботи

Форма оцінювання Основних запитань до навчального проекту

Діяльність учнів та вчителя

На початку проекту за допомогою бесіди, розподіляю учнів на групи, які мають індивідуальні завдання.Рекомендую список літератури, який можна використати під час роботи. Перевіряю роботу Інтернету та потрібних комп’ютерних программу комп’ютерному класі. Група «Дослідники» - досліджують які звичаї,традиції українців розкрито в повісті,які в них спільні риси з звичаями ,традиціями українців. Група «Науковці» - розтлумачують значення термінів «автобіографія», «символ», символ образу гусей-лебедів. Група «Журналісти» - презентують есе або твіт, в якому розкривають духовний світ маленького хлопчика,його вчинки, переживання,роздуми, ставлення до інших героїв повісті. Група « Естети» - готують інсценізацію одного із фрагментів твору,ілюстрації.

Учнівська презентація

[2]

[3]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Людмила Співак

Фах, навчальний предмет

учитель української мови та літератури

Навчальний заклад

Одеська загальноосвітня школа №80 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області

Місто\село, район, область

м. Одеса

Контактні дані

lyudmila-spivak@mail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

27 серпня - 07 вересня 2012

Місце проведення тренінгу

Одеська ЗОШ № 80 I-III ступенів

Тренери