Відмінності між версіями «Портфоліо Богачовой Наталлі Іванівни з теми "Хімія в навколишньому світі"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Опис оцінювання)
Рядок 34: Рядок 34:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 
+
Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення , навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань  на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують контрольний список  для презентації або  контрольний список для інформаційного бюлетеню, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та  здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання  здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій завершених проектів.
 +
Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, бюлетеня, створеного предмета і учнівських письмових відповідей на запитання.
  
 
=Діяльність учнів  і вчителя=
 
=Діяльність учнів  і вчителя=

Версія за 21:54, 30 серпня 2012



Назва проекту

Хімія в навколишньому світі.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

ХІМІЯ. 7КЛАС ВСТУП

Навчальна тема

Хімія-природнича наука. Хімія в навколишньому світі.

Вік учнів, клас

7 клас, 13-14 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект «Хімія в навколишньому світіс». Предмт хіміяя 7 клас, тема «Вступ». Основні види діяльності учнів на час виконання цього проекту - це інженери-хіміки,алхіміки,хіміки-технологи,лаборанти.: 1 група «Іженери-хіміки» - інформаційний бюлетень про сучасні хімічні речовини, та вчених які зробили певний внесок в цю науку; 2 група «Алхіміки» - повинні підготовити мультимедійну презентацію про історію хімії. 3 група «Хіміки-технологи» повинні зібрати інформацію про технологію сучасного хімічного виробництва.. 4 група «Лаборанти» повинні зробити виставку хімічного посуду та розповісти про його призначення

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

• Познайомити учнів з історією виникнення хімії, з першими хімічними поняттями. • Розвивати творчу та розумову діяльність учнів на уроці за допомогою рішення вправ дослідницького характеру, інтелектуальні якості особистості школярів такі, як самостійність, здатність до оціночних дій, узагальнення, швидкому переключенню; сприяти формуванню навичок самостійної роботи; формувати вміння чітко і ясно викладати свої думки . • Прищеплювати учням інтерес до предмету за допомогою вивчення історії та розвитку науки, застосування інформаційних технологій (з використанням комп'ютера); формувати вміння акуратно і грамотно виконувати математичні записи. • Проведення пошуку у мережі Інтернет з критичним оцінюванням ресурсів, придатних для навчання та досліджень • Вміти створювати переконуючі презентації про історію появи хімії, про зв’язки хімії з іншими науками, з навколишнім середовищем, а також вміло їх демонструвати цільовій аудиторії.

Опис оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення , навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують контрольний список для презентації або контрольний список для інформаційного бюлетеню, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, бюлетеня, створеного предмета і учнівських письмових відповідей на запитання.

Діяльність учнів і вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери