Відмінності між версіями «Модулюємо віртуальне середньовічне місто»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальна тема (як записано в програмі))
(Вік учнів, клас)
Рядок 16: Рядок 16:
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
7 клас, 12-13 років
 
==Стислий опис проекту==
 
==Стислий опис проекту==
 +
Це проект із Всесвітньої історії для учнів 7 класу за темою «Модулюємо віртуальне середньовічне місто». Метою проекту є розширення знань, формування навичок  пошукової, аналітичної, творчої діяльності, вміння встановлювати причинно- наслідкові зв`язки, оцінювати свої дії та дії своїх товаришів; навчити дітей самостійно мислити, залучати знання із  різних галузей, прогнозувати результати й можливі наслідки різних варіантів рішення.
 +
Згідно навчального плану на вивчення теми «Народження Середньовічного світу. Особливості його розвитку.» у 7 класі відведено 8 годин, із них тільки 1 година – на вивчення теми «Європейське середньовічне місто» й ще 1 година на тему «Господарське та повсякденне життя у середньовічній Європі», що, на мій погляд, є недостатньо. У ході проекту учасники обирають собі певні ролі, обумовлені характером і змістом проекту, відтворюють їхні соціальні й ділові відносини, які ускладнюються вигаданими ситуаціями. Проект передбачає підтримувати інтерес учнів у роботі з комп`ютерними технологіями.
 +
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==
 +
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=

Версія за 13:31, 11 серпня 2012


Назва проекту

Модулюємо віртуальне середньовічне місто

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: Всесвітня історія

Інші навчальні предмети: географія. біологія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Народження Середньовічного світу. Особливості його розвитку

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Це проект із Всесвітньої історії для учнів 7 класу за темою «Модулюємо віртуальне середньовічне місто». Метою проекту є розширення знань, формування навичок пошукової, аналітичної, творчої діяльності, вміння встановлювати причинно- наслідкові зв`язки, оцінювати свої дії та дії своїх товаришів; навчити дітей самостійно мислити, залучати знання із різних галузей, прогнозувати результати й можливі наслідки різних варіантів рішення. Згідно навчального плану на вивчення теми «Народження Середньовічного світу. Особливості його розвитку.» у 7 класі відведено 8 годин, із них тільки 1 година – на вивчення теми «Європейське середньовічне місто» й ще 1 година на тему «Господарське та повсякденне життя у середньовічній Європі», що, на мій погляд, є недостатньо. У ході проекту учасники обирають собі певні ролі, обумовлені характером і змістом проекту, відтворюють їхні соціальні й ділові відносини, які ускладнюються вигаданими ситуаціями. Проект передбачає підтримувати інтерес учнів у роботі з комп`ютерними технологіями.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Опис оцінювання

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери