Відмінності між версіями «Портфоліо Альберт Уляни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Ім'я, прізвище)
Рядок 69: Рядок 69:
  
 
Уляна Миколаївна Альберт
 
Уляна Миколаївна Альберт
Турківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
 
Село Турка, Коломийський район , Івано-Франківська область
 
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==

Версія за 11:00, 14 червня 2012


Назва проекту

«Правдива казка гір» (за повістю М.Коцюбинського«Тіні забутих предків») та однойменним кінофільмом С.Параджанова )

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальна тема (як записано в програмі)

Українська література. Творчість М.Коцюбинського

Вік учнів, клас

10 клас. 16 років.

Стислий опис

У реалізації проекту беруть учні 10-го класу Турківської ЗОШ І-ІІІ ст..

 Засіб реалізації проекту: проведення уроку-дослідження з використанням ІКТ з теми «Творчість М.Коцюбинського».

Актуальність проекту.

 У Концепції загальної середньої освіти наголошено , що школа – це простір життя дитини і тут вона не готується до життя ,а повноцінно живе , і тому всю діяльність навчального закладу треба вибудувати так , щоб сприяти становленню особистості . Цьому сприяє класика української та світової літератури , театр, кіно. Даний проект дає можливість кожному учневі зрозуміти ,  що мистецтво живе поруч з нами , тільки простягни руку – і воно відкриє нам свої таємниці .
 Проект має навчально-методичний характер.
 Результатом реалізації проекту є створення презентації на слайдах і представлення на уроці української літератури з використанням мультимедії, а також видання брошури.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Мета проекту: викликати в учнів інтерес до мистецької спадщини нашого народу; розвивати творчі здібності , формувати вміння і навички пошукової роботи, систематизації здобутої інформації, виступу перед аудиторією. Завдання:  дослідити , вивчити й узагальнити факти з життя С.Параджанова;  на основі досліджень підготувати уявне інтерв’ю з митцем,  ознайомитися з історією створення фільму, розкрити його фольклорні джерела;  створити мультимедійну презентацію,  випустити брошуру;  удосконалити роботу у системі Microsoft Office Очікувані результати:  Розповідати про основні етапи життя і творчості кінорежисера С.Параджанова;  Знати історію створення фільму «Тіні забутих предків» та його долю;  Дослідити , як кінорежисер розкриває особливості світу гуцулів , їх кохання та смерті;  Удосконалити роботу у системі Microsoft Office;  Висловлювати власне ставлення до кіно версії.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Перед початком роботи: - Провеcти роботу з батьками та заповнити дозвіл батьків на використання учнями Інтернету; - Провести з учнями бесіду «Ознайомлення з методом проектів»; - Продемонструвати вчительську презентацію та ознайомити з темою проекту; Під час роботи: Розробляється план впровадження проекту. Етап І Визначення теми та мети проекту, обговорення їх учнями, мотивація діяльності, допомога вчителя в постановці завдань. Етап II Створення груп, розподіл обов'язків між членами групи, конкретизація завдань для кожної групи, складання плану діяльності кожної групи, координація роботи груп, підготовка необхідних матеріалів:

1група - «Кінокритики»

Тема «Фільм С.Параджанова «Тіні…» та його доля» 2.«Біографи» Тема «Життєвий і творчий шлях С.Параджанова» 3. «Журналісти» Тема «Інтерв’ю зі С.Параджановим» Учитель коректує, пропонує ідеї, висуває пропозиції, установлює критерії оцінки результату і процесу. Етап III Ознайомлення з матеріалами з даної теми. Учитель спостерігає, непрямо керує. Учні аналізують зібрану інформацію, укладають її у слайди, готують презентацію. Учитель спостерігає, коректує, радить. Етап ІV Звіт про результати і процес роботи, захист проекту. Створення брошури. Учитель та учні беруть участь у колективному обговоренні, оцінюють зусилля, використані можливості, творчий підхід.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Уляна Миколаївна Альберт

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери