Відмінності між версіями «"Розвиток творчих здібностей учнів при вивченні фізики"»
(→Місце проведення тренінгу) |
(→Тренери) |
||
Рядок 76: | Рядок 76: | ||
==Тренери== | ==Тренери== | ||
− | Вчитель інформатики | + | Вчитель інформатики Лісняк Тетяна Сергіївнф |
[[Категорія: Шаблони]] | [[Категорія: Шаблони]] |
Версія за 09:32, 12 січня 2018
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Розвиток творчих здібностей учнів при вивченні фізики
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Фізика
Вік учнів, клас
7-11 клас, 13-17 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Місто Фігуровськ-це місто де багато парків, замків, будинків, які мають геометрично правильні форми .Живуть тут різні фігури:кути,трикутники, чотирикутники та інші. Кожен житель має свої властивості і пишаються ними. Особливо гарні в місті парки, де розміщені моделі всіх фігур. Учні вважають , що вони жителі цього міста. Вони збирають матеріал про жителів цього міста. Все ,що вони вивчили вони відобразили в своїх презентації, публікації і веб-сторінці.
План вивчення теми (вставити файл)
https://drive.google.com/file/d/0B2tJYqblAWISd19PZEd2NE41X1U/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B2tJYqblAWISY1lnTjljb0lhUDg/view?usp=sharing
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Виконуючи проект, учні повинні дослідити проблему та пропонувати шляхи її вирішення, вчитися застосовувати отримані знання в повсякденному житті. Результат своїх досліджень учні представляють у вигляді презентацій, публікацій. Інструктаж щодо опанування навичками використання цих інструментів включений в процес кожного заняття.
1 тиждень. Проводимо опитування учнів, про що дізнаються при виконанні проекту та які для цього використовуватимуться форми для опитування. Після відповіді учнів вчитель їх узагальнює і використовує при плануванні своєї діяльності і оцінювання. Проходить ознайомлення з назвою та головними питаннями проекту. Вказується учням на їх діяльність під час проекту. Демонструється презентація проекту. Проводиться інструктаж в кабінеті інформатики.
Учні поділяються для роботи в чотири групи. Кожна група заповнює таблиці ЗХД, знайомиться з формами оцінювання проекту. Кожна група має створити мультимедійну презентацію про своє дослідження та інформаційний бюлетень. До кінця тижня кожна група повинна розробити план досліджень.
2 тиждень. Розглядаються, обговорюються та корегуються плани досліджень кожної з груп. В процесі обговорення вчитель відмічає відповіді учнів і використовує їх як при плануванні своєї діяльності так і при оцінюванні. Учні проводять свої дослідження за допомогою Інтернету, використовують друковані джерела. Проводяться консультації з окремими учнями та групами, на яких обговорюють теми проектів, учні отримують відповідь на запитання, планують свою подальшу роботу, знайомляться з тим, як вона буде оцінюватися, вивчають форми оцінювання. 3 тиждень. Проводяться консультації з окремими учнями та групами, на яких вони отримують відповіді на запитання, планують свою подальшу роботу. Учні завершують свою дослідницьку роботу. Створюють мультимедійну презентацію, публікацію.. Під час роботи над проектом учні знайомляться з формами оцінювання цих форм робіт. Для оцінювання учнями власної роботи на протязі виконання проекту використовують Контрольний список самоспрямування у навчанні. 4 тиждень. Проведення презентацій, друкування публікацій. Презентації можна провести для певних цільових аудиторій. Після виступу всіх груп відбувається підсумок обговорення проекту. Проводиться опитування серед учнів на запитання, що було розглянуто при виконанні проекту, порівняння їх з опитуванням на початку проекту та аналіз отриманих відповідей.
Відомості про автора
Вчитель фізики Меліоративної СЗШ І-ІІІ ступенів
Ім'я, прізвище
Шевчук Тетяна Дмитрівна
Фах, навчальний предмет
Вчитель фізики
Навчальний заклад
Меліоративня СЗШ І - ІІІ ступенів
Місто\село, район, область
смт. Меліоративне, Новомосковський район, Дніпропетровська область
Контактні дані
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
12 - 24 червня 2017 року
Місце проведення тренінгу
смт.Меліоративне, ЗОШ I-III ступенів
Тренери
Вчитель інформатики Лісняк Тетяна Сергіївнф