Відмінності між версіями «Проект на тему:" Коло та круг"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 25: Рядок 25:
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
  
1 етап. Діти отримують певні знання, уміння та навички, учитель перевіряє це шляхом перевірки домашніх завдань, усних і фронтальних опитувань, проблемних запитань. Вправи репродуктивного характеру, пошукового ,початкового та середнього рівня, 7- 10 вправ.2 етап .демонстрація презентації, прикладів робіт учнів попередніх класів. Закріплення засвоєного. Письмові роботи різних видів. Вчитель бачить загальну картину. Вправи достатнього та високого рівня - 5-8 вправ. Вчитель коректує власну роботу з відстаючими дітьми.3 етап. Учні виконують дослідження графічним методом та письмовим, користуючись підручником, Інтернет - ресурсами. Кожен отримує творче завдання у вигляді домашньої творчої роботи, з обов’язковою наочною демонстрацією та обговоренням проекту, виставленням підсумкових оцінок за роботу. Присутні елементи взаємодопомоги.2-3  вправи з курсу 9 класу. На цьому етапі  визначається група найбільш активних учнів, а також аналізується стан розуміння дітьми цілей і мети даного  проекту. 4 етап. Корекція та підсумки. Рефлексія. Кожен учень аналізує свої помилки та перемоги, Вчитель допомагає систематизувати набутий досвід Відзначається  плідна робота окремих учнів. Підсумкове оцінювання  з теми.
+
1 етап. Діти отримують певні знання, уміння та навички, учитель перевіряє це шляхом перевірки домашніх завдань, усних і фронтальних опитувань, проблемних запитань. Вправи репродуктивного характеру, пошукового ,початкового та середнього рівня, 7- 10 вправ.
  
 +
2 етап .демонстрація презентації, прикладів робіт учнів попередніх класів. Закріплення засвоєного. Письмові роботи різних видів. Вчитель бачить загальну картину. Вправи достатнього та високого рівня - 5-8 вправ. Вчитель коректує власну роботу з відстаючими дітьми.
  
• Математика. Навчальна програма для учнів 5 — 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Програму підготували: М. І. Бурда, Ю. І. Мальований, Є. П. Нелін, Д. А. Номіровський, А. В. Паньков, Н. А. Тарасенкова, М. В. Чемерис, М. С. ЯкірКиїв 2012, Затверджено МОНМСУ (наказ МОНМСУ від 06.06.2012 р.  № 664)
+
3 етап. Учні виконують дослідження графічним методом та письмовим, користуючись підручником, Інтернет - ресурсами. Кожен отримує творче завдання у вигляді домашньої творчої роботи, з обов’язковою наочною демонстрацією та обговоренням проекту, виставленням підсумкових оцінок за роботу. Присутні елементи взаємодопомоги.2-3  вправи з курсу 9 класу. На цьому етапі  визначається група найбільш активних учнів, а також аналізується стан розуміння дітьми цілей і мети даного  проекту.  
 +
 
 +
4 етап. Корекція та підсумки. Рефлексія. Кожен учень аналізує свої помилки та перемоги, Вчитель допомагає систематизувати набутий досвід Відзначається плідна робота окремих учнів. Підсумкове оцінювання  з теми.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 16:50, 17 грудня 2015


Назва навчальної теми

Коло і круг

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика, а також геометрія, (планіметрія), географія, фізика

Вік учнів, клас

11-12 років, 6(2)- Б клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Діти отримують певні знання, уміння та навички, учитель перевіряє це шляхом перевірки домашніх завдань, усних і фронтальних опитувань, проблемних запитань. Вправи репродуктивного характеру, пошукового ,початкового та середнього рівня, 7- 10 вправ.2 етап .демонстрація презентації, прикладів робіт учнів попередніх класів. Закріплення засвоєного. Письмові роботи різних видів. Вчитель бачить загальну картину. Вправи достатнього та високого рівня - 5-8 вправ. Вчитель коректує власну роботу з відстаючими дітьми.3 етап. Учні виконують дослідження графічним методом та письмовим, користуючись підручником, Інтернет - ресурсами. Кожен отримує творче завдання у вигляді домашньої творчої роботи, з обов’язковою наочною демонстрацією та обговоренням проекту, виставленням підсумкових оцінок за роботу. Присутні елементи взаємодопомоги.2-3  вправи з курсу 9 класу. На цьому етапі  визначається група найбільш активних учнів, а також аналізується стан розуміння дітьми цілей і мети даного  проекту. 4 етап. Корекція та підсумки. Рефлексія. Кожен учень аналізує свої помилки та перемоги, Вчитель допомагає систематизувати набутий досвід Відзначається  плідна робота окремих учнів. Підсумкове оцінювання  з теми.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

попереднє оцінювання у вигляді усних форм, письмових робіт, поточне оцінювання та підсумкове за наявності творчих робіт, за критеріями оцінювання за даною програмою

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1 етап. Діти отримують певні знання, уміння та навички, учитель перевіряє це шляхом перевірки домашніх завдань, усних і фронтальних опитувань, проблемних запитань. Вправи репродуктивного характеру, пошукового ,початкового та середнього рівня, 7- 10 вправ.

2 етап .демонстрація презентації, прикладів робіт учнів попередніх класів. Закріплення засвоєного. Письмові роботи різних видів. Вчитель бачить загальну картину. Вправи достатнього та високого рівня - 5-8 вправ. Вчитель коректує власну роботу з відстаючими дітьми.

3 етап. Учні виконують дослідження графічним методом та письмовим, користуючись підручником, Інтернет - ресурсами. Кожен отримує творче завдання у вигляді домашньої творчої роботи, з обов’язковою наочною демонстрацією та обговоренням проекту, виставленням підсумкових оцінок за роботу. Присутні елементи взаємодопомоги.2-3 вправи з курсу 9 класу. На цьому етапі визначається група найбільш активних учнів, а також аналізується стан розуміння дітьми цілей і мети даного проекту.

4 етап. Корекція та підсумки. Рефлексія. Кожен учень аналізує свої помилки та перемоги, Вчитель допомагає систематизувати набутий досвід Відзначається плідна робота окремих учнів. Підсумкове оцінювання з теми.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Іванькова Галина 

Фах, навчальний предмет

Спеціаліст- математик

Навчальний заклад

НВО № 136

Місто\село, район, область

м. Дніпропетровськ

Контактні дані

е-mail galinaivankovavot@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

7 грудня- 19 грудня 2015 року

Місце проведення тренінгу

НВО № 136

Тренери

Дарій Тетяна Іванівна