Відмінності між версіями «Портфоліо Шевченко Л.О. за темою "Австралія"»
(→Оцінювання (стислий опис і інструменти)) |
(→Оцінювання (стислий опис і інструменти)) |
||
Рядок 27: | Рядок 27: | ||
Ознайомити з журналом оцінювання учнівських робіт. Запропонувати учням заповнити лист планування роботи в групі. Ознайомити учнів з критеріями оцінювання публікації, wiki-статті, блогу. В ході проекту учні заповнюють контрольні списки планування проекту, контрольні списки групової роботи, форми само- та взаємооцінювання. Вчитель веде журнал спостережень за роботою дітей в групі. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. | Ознайомити з журналом оцінювання учнівських робіт. Запропонувати учням заповнити лист планування роботи в групі. Ознайомити учнів з критеріями оцінювання публікації, wiki-статті, блогу. В ході проекту учні заповнюють контрольні списки планування проекту, контрольні списки групової роботи, форми само- та взаємооцінювання. Вчитель веде журнал спостережень за роботою дітей в групі. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. | ||
− | + | '''Наприкінці роботи над проектом''' | |
Надати учням листи для самооцінки, оцінки роботи групи, критерії оцінки якостей учнів під час захисту проекту, форму для взаємооцінювання. Рефлексія – завершення таблиці «З-Х-Д». Проведення підсумкового тестування для оцінювання знань з теми. | Надати учням листи для самооцінки, оцінки роботи групи, критерії оцінки якостей учнів під час захисту проекту, форму для взаємооцінювання. Рефлексія – завершення таблиці «З-Х-Д». Проведення підсумкового тестування для оцінювання знань з теми. |
Версія за 21:43, 10 грудня 2015
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Що таке ЯілартсвА?
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Географія, історія, біологія, інформатика
Вік учнів, клас
7 клас, 12 – 13 років
Стислий опис проекту
Навчальний проект з курсу географії материків та океанів 7 клас з теми «Австралія». Проект спрямований на вивчення основних понять теми, а також на розвиток умінь аргументовано відстоювати свою позицію в навчальних дискусіях. Основними видами діяльності учнів буде пошук інформації з різноманітних джерел, аналіз зібраного матеріалу та демонстрація результатів. Учні будуть об’єднані в робочі групи, кожна з яких буде працювати над одним з напрямків проекту. Кінцевим результатом діяльності стане конференція, на якій учні будуть демонструвати свої проекти вчителям, батькам та одноліткам.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
До початку проекту
Створити план оцінювання, заповнити графік оцінювання. Розробити форму оцінювання учнівської підсумкової роботи, результатів роботи в групі. Для успішного проведення проекту визначити потреби учнів за допомогою таблиці «З-Х-Д». Провести вхідне тестування учнів, що виявить рівень знань з даної теми. За допомогою вступної презентації та бесіди з дітьми, вчитель проводить актуалізацію знань та оцінку первинного досвіду учнів з теми.
Впродовж роботи над проектом
Ознайомити з журналом оцінювання учнівських робіт. Запропонувати учням заповнити лист планування роботи в групі. Ознайомити учнів з критеріями оцінювання публікації, wiki-статті, блогу. В ході проекту учні заповнюють контрольні списки планування проекту, контрольні списки групової роботи, форми само- та взаємооцінювання. Вчитель веде журнал спостережень за роботою дітей в групі. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті.
Наприкінці роботи над проектом
Надати учням листи для самооцінки, оцінки роботи групи, критерії оцінки якостей учнів під час захисту проекту, форму для взаємооцінювання. Рефлексія – завершення таблиці «З-Х-Д». Проведення підсумкового тестування для оцінювання знань з теми.
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Фах, навчальний предмет
Вчитель географії
Навчальний заклад
Середня загальноосвітня школа № 18
Місто\село, район, область
м. Новомосковськ
Дніпропетровська обл.
Контактні дані
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
07-19 грудня 2015 року
Місце проведення тренінгу
Середня загальноосвітня школа № 18